Występ gościnny w filmie „Deadpool 2”. Kto pojawi się na ekranie?

Sergiusz Kurczuk
21.03.2018 14:01
Występ gościnny w filmie „Deadpool 2”. Kto pojawi się na ekranie? Fot. kadr z filmu Deadpool 2

W drugiej części przygód wygadanego najemnika zobaczymy specjalne cameo. Fani zastanawiają się o kogo chodzi. 

Do premiery filmu „Deadpool 2” coraz bliżej, w związku z tym pojawia się co raz więcej informacji na temat produkcji Davida Leitcha. Serwis The Hollywood Reporter donosi, że w sequelu zobaczymy gościnny występ postaci, która zadowoli widzów. Nie zdradzono jednak tożsamości tajemniczego bohatera. W drugiej części szalonych przygód wygadanego najemnika pojawią się nowi bohaterowie w postaci Cable'a (Josh Brolin) i Domino (Zazie Beetz). Zwiastun filmu zdradził, że oprócz tych bohaterów znanych z komiksów Marvela, zobaczymy też członków Six Pack. Kim może być tajemniczy nieznajomy?

„Deadpool 2” - czy w filmie wystąpi Wolverine?

Wcielający się w główną postać Ryan Reynolds od dawna namawiał szefów studia Fox, by stworzyli film o przygodach Deadpoola. W końcu modły aktora zostały wysłuchane i Wade Wilson pojawił się jako jeden z bohaterów spin-offa pod niesamowitym tytułem „X-Men Geneza: Wolverine”. Niestety, to jak zmasakrowano Deadpoola, spowodowało, że fani wyparli tę produkcję ze świadomości. Po sukcesie pierwszej części „Deadpoola” widzowie mieli nadzieję, że wkrótce najemnik połączy siły z Wolverinem. Chociaż Hugh Jackman zrezygnował z roli Rosomaka, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby australijski aktor pojawił się w krótkiej humorystycznej scenie. W końcu w pierwszej części znalazło się kilka odniesień do jego postaci. 

„Deadpool 2” - zostaną zaprezentowani kolejni członkowie X-Men?

W pierwszej części Wade odwiedza szkołę profesora Xaviera, by zwrócić się o pomoc do X-Men. Wewnątrz spotyka jedynie Colossusa (Stefan Kapicic) i młodą mutankę o barwnym pseudonimie Negasonic Teenage Warhead (Ellie Phimister), która dopiero przechodzi trening na pełnoprawnego członka drużyny. Całkiem możliwe, że w sequelu zobaczymy kolejnych podopiecznych Profesora X. „Deadpool 2” produkuje wytwórnia 20th Century Fox, która stworzyła też serię filmów „X-Men”, a także pracuje nad spin-offem „New Mutants”. Teoretycznie przygody Deadpoola rozgrywają się więc w tym samym świecie, ale do tej pory oficjalnie tego nie potwierdzono. Czy szefowie zdecydują się na promocję nadchodzących filmów o mutantach, polegającą na umieszczeniu jednego z nich w „Deadpoolu 2”? To całkiem możliwe, chociaż trzeba pamiętać, że nowe przygody X-Men rozgrywają się w przeszłości. 

„Deadpool 2” to wprowadzenie do filmu o X-Force?

Każdy fan filmowego Deadpoola wie, że adaptacja komiksu o grupie X-Force jest tylko kwestią czasu. Nie wiadomo jeszcze jednak, czy powstanie osobny film poświęcony mutantom, wykonującym mokrą robotę, czy może drużyna pojawi się jako temat trzeciej części historii o Deadpoolu. W komiksach do obu drużyn figurujących pod tą nazwą, oprócz Wilsona należał Cable. Domino była w składzie X-Force Cable'a, więc całkiem prawdopodobne, że pod koniec filmu pojawią się kolejni członkowie, którzy zawiążą X-Force. Potwierdzono udział Shatterstara, ale niewykluczone, że zobaczymy również innych mutantów związanych z teamem.

X-Force Fot. foto: Uncanny X-Force vol. 1 #5.1/ materiały promocyjne

Postacie z MCU w „Deadpoolu 2”?

Na ten moment czeka wielu miłośników Marvel Studios. Co prawda Disney przejął prawa do wielu postaci Marvela należących do Foxa, ale szefowie obu firm zapewnili, że ugrzeczniona wersja MCU nie wpłynie na filmy skierowane do doroślejszych widzów pokroju „Deadpoola”. Zanim doszło do tego przełomowego połaczenia, pojawiły się wskazówki, że „Deadpool” jednak rozgrywa się w świecie Marvel Studios. Pojedynek protagonisty z Ajaxem (Ed Skrein) toczy się we wraku wielkiej maszyny do złudzenia przypominającej Hellicarier znany z „Avengers”. Poza tym Josh Brolin wciela się nie tylko w Cable'a, ale również w głównego przeciwnika bohaterów z MCU - Thanosa. Fani mają więc nadzieję, że w „Deadpoolu 2” pojawi się występ gościnny jednego z aktorów znanych z filmów Marvel Studios. Czy będzie to Samuel L. Jackson, który zagrał Nicka Fury'ego i 2017 roku wystąpił u boku Reynoldsa w komedii akcji „Bodyguard zawodowiec”?

Które z tych przypuszczeń okaże się prawdziwe? A może twórcy zaskoczą nas zupełnie innym występem gościnnym? Przekonamy się już 18 maja 2018 roku, kiedy „Deadpool 2” wejdzie do polskich kin

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.