„X-Men: Apocalypse” w pełnym zwiastunie

Robert Skowronski
18.03.2016 08:01
„X-Men: Apocalypse” w pełnym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Mutanci profesora Charlesa Xaviera będą musieli stawić czoła potężnej mocy. Zobaczcie jak wygląda ich walka w pełnym zwiastunie „X-Men: Apocalypse”.

Już podtytuł dzieła zdradza jaka postać odgrywa w filmie kluczową rolę. Apocalypse, w którego wciela się Oscar Isaac, zagraża gatunkowi ludzkiemu chcąc zniszczyć Ziemię. Studio 20th Century Fox udostępniło wcześniej oficjalny synopsis obrazu, zdradzający ogólną fabułę:

Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z marvelowskiego uniwersum X-Men, posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastaje, więc rekrutuje drużynę potężnych mutantów ze zniechęconym Magneto Michael Fassbender), aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

Film trafi na nasze ekrany 20 maja 2016 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Bryan Singer, zaś scenariusz napisał Simon Kinberg. W obsadzie, oprócz wymienionych wcześniej aktorów, znaleźli się m.in. Nicholas Hoult, Rose Byrne, Olivia Munn czy Evan Peters.

Zobaczcie zwiastun filmu „X-Men: Apocalypse”:

Reżyser dzieła, Bryan Singer, opowiedział jak postrzega postać Apocalypse'a:

Nie jest do końca bogiem. To pierwszy mutant, ale niekoniecznie bóg. Jest przepełniony unikatowymi mocami. Niektóre z nich mogą, ale nie muszą pochodzić z Ziemi - tego nie wiemy. Może chronić się przed psychicznymi mocami, co utrudnia telepatom, takim jak Xavier, walkę z nim.

„X-Men: Apocalypse” będzie już czwartym filmem z serii na koncie twórcy. Zdradził on co ma zamiar uczynić, aby sprawić, że ta odsłona będzie się różnić od poprzednich:

W „Pierwszej klasie” bohaterowie byli w zasadzie zespołem do zadań specjalnych CIA, a „Przeszłość, która nadejdzie” to film o podróży w czasie, który opowiada o pewnym konkretnym wydarzeniu. Tym razem - wreszcie - opowiemy o tym, jak narodzili się X-Men. Nie szkoła, a sami bohaterowie.

Jak Wam się podoba trailer „X-Men: Apocalypse”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.