„X-Men: Dark Phoenix” będzie lepszy, mroczniejszy i bardziej wierny komiksom niż poprzednie części serii?

Natalia Hluzow
20.10.2017 19:20
„X-Men: Dark Phoenix” będzie lepszy, mroczniejszy i bardziej wierny komiksom niż poprzednie części serii? Fot. kadr z wideo

Aktorka wcielająca się w nową Storm zdradziła, że fani serii o mutantach będą zachwyceni tym, co zobaczą w nadchodzącym filmie.

Niejednokrotnie wspominaliśmy już, że w 2018 roku 20th Century Fox ma szanse wybić swoich superherosów Marvela na wyższy poziom. Mutanci zaczęli odnosić sukcesy już w „Pierwszej klasie”, a następnie – po dwóch nierównych filmach – wsparł ich filmowy „Deadpool”, kopiąc tyłki całej superbohaterskiej konkurencji. Swoje trzy grosze dorzucił też bardzo sędziwy „Logan”. W nadchodzącym, 2018 roku, Deadpool powróci w drugiej części swojego solowego filmu, a na horyzoncie pojawią się nowi mutanci, których bardzo zachęcająco przedstawiono w trailerze „The New Mutants” z muzyką Pink Floyd. Wspomniano też, że filmy o młodych mutantach będą związane z główną serią „X-Men”, której nową odsłonę zobaczymy również w 2018 roku. Będzie to produkcja „X-Men: Dark Phoenix”, która zapowiada się coraz lepiej…

Nowa opowieść o Jean Grey, która traci kontrolę nad swoimi mocami i powoli zmienia się w nieprzewidywalnego Feniksa, ma szansę zmazać to, co pozostało w pamięci fanów po niezbyt udanej produkcji „X-Men: Ostatni bastion”.

feniks Fot. foto: kadr z wideo

Aleksandra Shipp, która w nowej serii wciela się w Storm, opowiedziała Syfy Wire, dlaczego uważa, że szanse na powodzenie nowego Feniksa są bardzo duże:

To zdecydowanie dużo mroczniejszy świat. Dużo więcej się dzieje. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale jako fanka franczyzy X-Men mogę jedynie powiedzieć, że znam wielu ludzi, którzy będą zachwyceni tym, jak wierny pierwowzorowi będzie ten film.

Według filmowej Storm świat w trzeciej odsłonie nowej serii „X-Men” ma wręcz rozkwitnąć. A jako że sama określa siebie fanką mutantów, bardzo chcemy wierzyć jej na słowo, że w nowym filmie zobaczymy mroczny świat i tragiczną historię, którą najstarsi miłośnicy mutantów znają z komiksów.

feniks 2 Fot. foto: kadr z wideo

Premiera filmu „X-Men: Dark Phoenix” zapowiedziana jest na listopad 2018. Wcześniej, bo już 13 kwietnia 2018 zobaczymy „The New Mutants”, zaś na 1 czerwca 2018 zaplanowano premierę „Deadpoola 2”. Na horyzoncie jawią się też kolejne filmy o mutantach – „X-Force” i „Gambit” zapowiedziane na 2019 rok.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.