24.11.2017 11:42

Yeti chcą udowodnić, że ludzie istnieją. Zobaczcie zwiastun „Smallfoot”

Nowa animacja od Warner Animation Group wywraca formułę do góry nogami i postanawia, że tym razem to Yeti będą szukali dowodów na istnienie ludzi. Zobaczcie jak prezentuje się najeżona gwiazdami produkcja.

Yeti chcą udowodnić, że ludzie istnieją. Zobaczcie zwiastun „Smallfoot”
foto: kadr z wideo

Warner Bros. udostępniło pierwszy zwiastun produkcji „Smallfoot”, która opowiadała będzie o przygodach Yeti o imieniu Migo. Młody przedstawiciel gatunku śnieżnych stworów postanawia znaleźć dowód na to, że ludzie, nazywani potocznie „małostopymi", istnieją. Jego misja kończy się sukcesem, a cała społeczność Yeti musi zaakceptować, że nie są na tym świecie sami.

Migo dzięki odkryciu staje się sławny, a także zdobywa dziewczynę swoich marzeń. Jednak szybko okazuje się, że rzeczywistość nie jest wcale aż tak kolorowa:

W udostępnionym zwiastunie, widzimy głównego bohatera, który opisuje zebranym dzieciom potwora, zwanego „małostopym". Migo straszy małe Yeti opowiadając im o zadbanych białych zębach, owłosieniu, które pokrywa tylko głowy bestii, a także o najbardziej przerażającym elemencie fizjonomii ludzkiej - niewielkich stopach.

Film jest wręcz przesycony gwiazdami - w Migo wcieli się Channing Tatum, a oprócz niego wystąpią jeszcze m.in.: Danny deVito, James Corden, Common, Zendaya, LeBron James czy Gina Rodriguez. Reżyserią zajmie się Karey Kirkpatrick. „Smallfoot” trafi do kin 28 września 2018 roku.

Czekacie na „Smallfoot”?

Kamil Kacperski
Tagi: News Smallfoot