02.10.2017 11:47

Youtuber podkłada głos 25 postaciom z bajek z okazji 25. urodzin Cartoon Network

Sto lat, sto lat Cartoon Network! Dziękujemy, że uczyniliście nasze dzieciństwa czadowymi.

Youtuber podkłada głos 25 postaciom z bajek z okazji 25. urodzin Cartoon Network
foto: kadr z wideo

Aktor/youtuber o imieniu Brock Baker postanowił uczcić ćwierćwiecze istnienia stacji Cartoon Network tworząc wideo, w którym podkłada głos postaciom, które powstały przez 25 lat działalności stacji. Wśród bohaterów znaleźli się Edkowie z „Eda, Edda i Eddy’ego”, Major z „Atomówek”, Johnny Bravo czy Kostucha z „Mrocznych przygód Billy’ego i Mandy”.

Artysta przechodzi chronologicznie przez dzieje stacji, zaczynając od początkowych hitów, jak „Krowa i Kurczak”, kończąc na wydanym 1 sierpnia 2017 roku serialu „OK! K.O.! Po prostu walcz!”. Postaci, którym udziela głosu, zastanawiają się, jakim cudem minęło już 25 lat od rozpoczęcia nadawania Cartoon Network, a oprócz tego: Edkowie rozmawiają o byciu wiecznymi dwunastolatkami, Krowa i Kurczak dyskutują o swoim dziwnym pochodzeniu (ich rodzice są ludźmi), a Johnny Bravo w typowy dla siebie sposób wyraża seksistowskie poglądy i zachwyca się swoją urodą.

Sami zobaczcie jak wypadają postacie zagrane przez Bakera:

To nie pierwszy raz kiedy Baker naśladuje głosy postaci – na warsztat brał już bohaterów bajek Disneya, „Ricka i Morty’ego”, „South Park” czy „Family Guy’a”. Zabłysnął również coverując utwór „All Star” grupy Smash Mouth, używając głosu 20 bajkowych postaci.

My zaś dołączamy do życzeń Bakera i chociaż gadać jak Atomówki nie potrafimy, to dziękujemy Cartoon Network za 25 lat ze wspaniałymi bajkami.

Kamil Kacperski
Tagi: Cartoon Network