Z „Gry o tron” do serii „Avengers”

Robert Skowronski
12.01.2017 13:22
Z „Gry o tron” do serii „Avengers” Fot. kadr z serialu

Peter Dinklage negocjuje rolę w superprodukcji Marvela. Aktor miałby się pojawić w „Avengers: Infinity War” i „Avengers 4”.

Na temat fabuł wymienionych dzieł zbyt wiele nie wiadomo, podobnie jest z kwestią tego w kogo miałby się wcielić Peter Dinklage oraz czy w ogóle do tego dojdzie. Oczywiście to nie stanęło internautom na drodze do snucie różnych teorii.

Jednym z pomysłów podzielił się twórca Deadpoola, Rob Liefeld. Według jego teorii Dinklage pasuje do postaci znanej z komiksów, którą jest Pip the Troll:

To postać należąca do rodziny królewskiej Laxidazian, dopóki w skutek spożycia alkoholu lokalnych trolli, jego ciało nie uzyskało ich wyglądu, przez co został wygnany z rodzinnego domu. Schwytany wraz z resztą trolli przez Magusa, sprzymierzył się z Adamem Warlockiem, w celu odzyskania wolności. W skutek zniszczenia jego umysłu przez Thanosa, Warlock postanowił użyć Soul Gem, aby odtworzyć Pipa na nowo, dając przy tym inne ciało, posiadające nadludzkie właściwości fizyczne. Pip pojawił się m.in. w komiksach z serii „Infinity War”.

Według innej teorii znany z „Gry o tron” aktor mógłby wcielić się w George'a Tarletona znanego też jako MODOK (Mental/Mobile/Mechanized Organism Designed Only for Killing). Christopher Markus, jeden ze scenarzystów „Avengers: Infinity War”, w 2016 roku wyznał, że chciałby wprowadzić do filmu ten właśnie czarny charakter.

Inne doniesienia mówią o tym, że w serii może pojawić się Liv Tyler, aby powrócić do roli Betty Ross z „Incredible Hulk”. Nie wydano jednak oficjalnych oświadczeń w tej kwestii. Pewne jest za to, że obraz reżyserują bracia Russo, a o efekcie ich pracy przekonamy się w maju 2018 roku. Potwierdzono, że na ekranie pojawią się bohaterowie „Strażników Galaktyki”, a także Tom Holland jako Spider-Man.

Zdjęcia do „Avengers: Infinity War” mają wystartować 23 stycznia 2017 roku. Będą one realizowane w Pinewood Atlanta Studios, a także w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie twórcy będą symultanicznie pracować nad obiema częściami serii.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.