12.01.2017 13:22

Z „Gry o tron” do serii „Avengers”

Peter Dinklage negocjuje rolę w superprodukcji Marvela. Aktor miałby się pojawić w „Avengers: Infinity War” i „Avengers 4”.

Z „Gry o tron” do serii „Avengers”
foto: kadr z serialu

Na temat fabuł wymienionych dzieł zbyt wiele nie wiadomo, podobnie jest z kwestią tego w kogo miałby się wcielić Peter Dinklage oraz czy w ogóle do tego dojdzie. Oczywiście to nie stanęło internautom na drodze do snucie różnych teorii.

Jednym z pomysłów podzielił się twórca Deadpoola, Rob Liefeld. Według jego teorii Dinklage pasuje do postaci znanej z komiksów, którą jest Pip the Troll:

To postać należąca do rodziny królewskiej Laxidazian, dopóki w skutek spożycia alkoholu lokalnych trolli, jego ciało nie uzyskało ich wyglądu, przez co został wygnany z rodzinnego domu. Schwytany wraz z resztą trolli przez Magusa, sprzymierzył się z Adamem Warlockiem, w celu odzyskania wolności. W skutek zniszczenia jego umysłu przez Thanosa, Warlock postanowił użyć Soul Gem, aby odtworzyć Pipa na nowo, dając przy tym inne ciało, posiadające nadludzkie właściwości fizyczne. Pip pojawił się m.in. w komiksach z serii „Infinity War”.

Według innej teorii znany z „Gry o tron” aktor mógłby wcielić się w George'a Tarletona znanego też jako MODOK (Mental/Mobile/Mechanized Organism Designed Only for Killing). Christopher Markus, jeden ze scenarzystów „Avengers: Infinity War”, w 2016 roku wyznał, że chciałby wprowadzić do filmu ten właśnie czarny charakter.

Inne doniesienia mówią o tym, że w serii może pojawić się Liv Tyler, aby powrócić do roli Betty Ross z „Incredible Hulk”. Nie wydano jednak oficjalnych oświadczeń w tej kwestii. Pewne jest za to, że obraz reżyserują bracia Russo, a o efekcie ich pracy przekonamy się w maju 2018 roku. Potwierdzono, że na ekranie pojawią się bohaterowie „Strażników Galaktyki”, a także Tom Holland jako Spider-Man.

Zdjęcia do „Avengers: Infinity War” mają wystartować 23 stycznia 2017 roku. Będą one realizowane w Pinewood Atlanta Studios, a także w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie twórcy będą symultanicznie pracować nad obiema częściami serii.

Robert Skowronski
Tagi: News Avengers Gra o tron