"Zabawa w chowanego" już dziś w TV! Gdzie i o której obejrzysz film braci Sekielskich?

21.05.2020 11:15
Fot. YouTube/Sekielski

Nowy film braci Sekielskich, "Zabawa w chowanego", cieszy się ogromną popularnością! Teraz będzie go można obejrzeć także w telewizji.

Film "Zabawa w chowanego" w serwisie YouTube miał premierę 16 maja i od razu cieszył się ogromną popularnością, podobnie jak pierwsza część filmu braci Sekielskich - "Tylko nie mów nikomu". Nic więc dziwnego, że już za chwilę będzie dostępny także w telewizji. Okazuje się, że już 21 maja będziemy mogli zobaczyć "Zabawę w chowanego" na antenie stacji TVN, o czym poinformował Marek Sekielski. Bracia postanowili udostępnić swój film także innym stacjom. Zobaczcie, gdzie i o której będzie można go obejrzeć.

"Zabawa w chowanego" za darmo w TV! Gdzie obejrzeć film Sekielskich?

Filmy braci Sekielskich cieszą się olbrzymią popularnością, w związku z kontrowersyjną i bardzo trudną tematyką, jaką podejmują. 

Przeczytaj także

"Zabawa w chowanego" to 87 minut wstrząsających historii, które są kontynuacją tego, co mogliśmy zobaczyć w "Tylko nie mów nikomu".

To wstrząsająca historia dwóch braci wykorzystywanych przez tego samego księdza, który ma na swoim koncie też inne ofiary - opowiadał Tomasz Sekielski przed premierą.

Teraz film "Zabawa w chowanego" będzie można zobaczyć w telewizji. Już w czwartek, 21 maja, na antenie stacji TVN będzie można obejrzeć całą produkcję. "Zabawa w chowanego" będzie jednak dostępna także na antenie innych stacji.

"Zabawa w chowanego" będzie wyświetlana także w Canal+ Dokument, w sobotę, 23 maja, o godzinie 22:05. Na antenie stacji tego samego dnia o godzinie 20:00 zostanie wyemitowana pierwsza część, "Tylko nie mów nikomu", dla tych, którym jeszcze nie udało się jej zobaczyć.

Zobacz także: Tomasz Terlikowski wypowiedział się przychylnie o filmie "Zabawa w chowanego". W sieci burza

 

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.