"Zabawa w chowanego" - zwiastun nowego filmu braci Sekielskich. Premiera już wkrótce!

13.05.2020 09:33
"Zabawa w chowanego" - zwiastun nowego filmu braci Sekielskich. Premiera już wkrótce! Fot. Piotr Molecki/East News

Bracia Sekielski opublikowali oficjalną zapowiedź swojego najnowszego filmu. Czy "Zabawa w chowanego" wywoła taką samą burzę, jak "Tylko nie mów nikomu"?

Po olbrzymim sukcesie "Tylko nie mów nikomu", bracia Sekielscy przygotowali dla nas kolejny wstrząsający dokument. "Zabawa w pochowanego" ukaże się już wkrótce, a tymczasem do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu.

"Zabawa w chowanego" - zwiastun nowego filmu braci Sekielskich

Zwiastun filmu "Zabawa w chowanego" prezentuje się następująco:

Jeśli wierzyć zapewnieniom Tomasza i Marka Sekielskich, realizacja "Zabawny w pochowanego" pochłonęła koszty czterokrotnie większe od swojego poprzednika. Tym razem twórcy dokumentu skupili się głównie na historii dwóch braci, którzy w latach 90. byli molestowani seksualnie przez tego samego księdza. 

Przeczytaj także

Premiera filmu była kilkakrotnie przekładana, jednak ostatecznie ukaże się już za kilka dni - 16 maja 2020 roku o godzinie 10:00. "Zabawa w chowanego" zadebiutuje w takiej samej formie, jak "Tylko nie mów nikomu" - film będzie dostępny za darmo w serwisie YouTube. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.