„Zabójcza broń” bez Martina Riggsa?! Kto zastąpi głównego bohatera?

Natalia Hluzow
27.08.2018 17:17
„Zabójcza broń” bez Martina Riggsa?! Kto zastąpi głównego bohatera? Fot. Warner Bros / Silver Pictures/Collection Christophel/EAST NEWS

„Zabójcza broń” powraca w nowej odsłonie i z nowym głównym bohaterem. Kto zastąpi partnera i najlepszego przyjaciela Rogera Murtaugh, Martina Riggsa?

Choć „Zabójcza broń” bez Martina Riggsa jest jak „Szkalna pułapka” bez Johna McClane’a czy „Mission Impossible” bez Ethana Hunta, stacja Fox zdecydowała się zrealizować 3. sezon serialu na podstawie słynnej serii z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem w rolach głównych. Zwolnionego za skandaliczne zachowanie Clayne’a Crawforda zastąpił Seann William Scott („The American Pie”) w zupełnie nowej roli.

martin riggs Fot. foto: kadr z serialu "Zabójcza broń"

„Zabójcza Broń”: Wesley Cole zamiast Martina Riggsa

Seann William Scott wcieli się w Wesleya Cole’a, byłego agenta CIA, który został nowym partnerem Rogera Murtaugh (Damon Wayans). Jego pierwsze kroki w nowej produkcji – i to od razu na dachu ciężarówki – można zobaczyć w pierwszym zwiastunie 3. sezonu „Zabójczej broni”:

„Zabójcza broń” sezon 3 – kiedy premiera?

Do obsady serialu dołączyła też Maggie Lawson, która będzie grała postać Natalie Flynn, chirurga i byłej dziewczyny Cole’a.

Czy kontynuowanie serialu na podstawie legendarnej serii bez udziału głównego bohatera ma jakikolwiek sens? Oceńcie sami. Nowe odcinki „Zabójczej broni” mają pojawić się już we wrześniu 2018.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.