Zabójczy rok 2016 jako bohater horroru

Robert Skowronski
30.12.2016 09:12
Zabójczy rok 2016 jako bohater horroru Fot. kadr z wideo

„Niech ten rok już się skończy”, „kogo jeszcze ten rok zabierze?”, „to jest jakaś masakra” - zapewne wszystkie te sformułowania doprowadziły do stworzenia wideo, w którym 2016 zostaje spersonifikowany jako morderca rodem ze slashera.

W mijających 12 miesiącach pożegnaliśmy całe mnóstwo wybitnych ludzi sztuki i nie tylko. Tych z zagranicy, a także tych będących naszymi rodakami. Śmierć zebrała swoje żniwa również w końcowych dniach 2016 roku zabierając ze sobą George'a Michaela, Carrie Fisher czy Debbie Reynolds. Przed nami jeszcze tylko końcowe godziny i możemy jedynie liczyć na to, że świata nie obiegnie kolejna tragiczna wiadomość.

W tym koszmarze kanał na YouTubie Friend Dog Studios dostrzegł potencjał na wprowadzenie kolejnego mordercy do slasherowego panteonu. Rok 2016 był tak samo pozbawiony litości jak Jason Voorhees, Freddy Krueger czy też Michael Myers.

Śmierć wielu artystów, sportowców, ludzi znanych i cenionych, objęcie przez Donalda Trumpa stanowiska prezydenta Stanów Zjednoczonych, wreszcie Brexit - Wielka Brytania opuściła Unię Europejską, tak po prostu. Czy też może w obawie o nadciągnięcie seryjnego mordercy, którego zwą rokiem 2016? Chcecie znaleźć w tym jakiś logiczny ciąg? Próżne Wasze starania. Zadajecie pytanie „co się dzieje”? Lepiej spytajcie kiedy przyjdzie pora na Was....

Zobaczcie trailer wyimaginowanego filmu, w którym zabójcą jest rok 2016. Wygląda zachęcająco - miejmy nadzieję, że ktoś podłapie pomysł i przerodzi go w prawdziwy obraz.

Przy okazji Wszystkich Świętych przypomnieliśmy Wam ludzi estrady, którzy zmarli w 2016. Lista się jednak powiększyła, a jej uaktualnienie stanowi przedstawienie okładki płyty „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” The Beatles z osobami, które od nas odeszły w mijających 12 miesiącach. Znaleźli się tam m.in. David Bowie, Prince czy Gene Wilder.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.