Zac Efron będzie seryjnym mordercą Tedem Bundym

Robert Skowronski
16.05.2017 10:31
Zac Efron będzie seryjnym mordercą Tedem Bundym Fot. AFP/EAST NEWS

Piękny chłopiec kojarzony z ról młodych amantów lub z występów w niegrzecznych komediach, stanie się na ekranie zabójcą młodych kobiet.

Ted Bundy to jedno z najsłynniejszych nazwisk w świecie kryminalistyki. Pochodzący z Vermontu mężczyzna w latach 1974-1978 zabił kilkadziesiąt kobiet (udowodniono mu 21 morderstw). Wielokrotnie wykorzystywał ofiary seksualnie zarówno przed, jak i po zabójstwie przy użyciu tępego narzędzia. Skazano go na śmierć na krześle elektrycznym w 1989 roku.

Historia Teda Bundy'ego jest długo i bogata, a także przyprawiająca o dreszcze. Zdecydowano, że zostanie ona przeniesiona na ekran przez Joe Berlingera („Księga cieni: Blair Witch 2”, „Metallica: Some Kind of Monster”). W słynnego mordercę ma się zaś wcielić Zac Efron. Tak jak już wspomnieliśmy, to aktor, dla którego będzie to zupełnie nowe wyzwanie, gdyż jego filmografię tworzą przede wszystkim pełne przekleństw komedie, melodramaty i musicale z „High School Musical” na czele.

Scenariusz dzieła dostarczył Michael Werwie, tekst znajdował się na Czarnej Liście Hollywood. Fabuła ma się skupić na ukazaniu dysfunkcyjnego związku Bundy'ego i jego długoletniej dziewczyny Liz. Plan zdjęciowy ma wystartować w październiku 2017 roku. Nie jest jeszcze znany tytuł filmu, ani inne osoby, które mają się pojawić na ekranie.

Ostatnim dokonaniem Efrona pozostaje kinowy „Słoneczny patrol”, który wejdzie na ekrany 9 czerwca 2017 roku. Aktor wcieli się tam w Matta Brody'ego, który jest byłym olimpijczykiem oraz nowym członkiem ekipy Dwayne'a Johnsona. Wspólnie będą bronić swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.