11.08.2020 12:36

Zac Efron znów u Disneya. Zagra w remake’u hitu sprzed lat

Amerykański aktor Zac Efron rozpoczynał swoją karierę na Disney Channel, filmem „High School Musical”. Teraz po latach zagra w kolejnej produkcji słynnego studia. Mowa o nowej wersji filmu „Trzech mężczyzn i dziecko”, która powstaje dla platformy streamingowej Disney+.

Zac Efron znów u Disneya. Zagra w remake’u hitu sprzed lat
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Film „Trzech mężczyzn i dziecko” powstał w 1987 roku. Sam był remakiem francuskiej komedii „Trois hommes et un couffin” z 1985 roku. Opowiadał historię trzech mężczyzn, który dzielą razem mieszkanie. Pewnego dnia jakaś kobieta zostawia na ich progu dziecko, w liście pisząc, że ojcem jest jeden z nich. Akurat ten, który obecnie wyjechał w interesach. Panowie muszą więc zająć się córeczką, pod nieobecność kolegi.

Kevin sam w domu
Kevin sam w domu
Przeczytaj także Powstanie nowy "Kevin sam w domu". W roli głównej wystąpi gwiazda "Jojo Rabbit"

Produkcja doczekała się też kontynuacji – „Trzech mężczyzn i mała dama” (1990). W obu filmach zagrali ci sami aktorzy: Tom Selleck, Steve Guttenberg i Ted Danson. Ciekawostką jest zaś fakt, że pierwszy film wyreżyserował Leonard Nimroy, najlepiej znany jako Spock z filmów i seriali ze świata „Star Treka”.

Oba filmy okazały się sporym sukcesem dla wytwórni. Nic więc dziwnego, że decydenci Disneya po latach chcą na nowo spróbować zwycięskiej formuły.

X-Men
X-Men
Przeczytaj także Kultowa kreskówka X-Men powróci z nowymi odcinkami? Twórcy serialu rozmawiali z przedstawicielami Disney+

Nowa wersja uznanego hitu

W chwili obecnej wiadomo jedynie, że Zac Efron ma zagrać jedną z głównych ról, a Will Reichel, scenarzysta filmu „Gorący eter” Franka Coraciego, napisał scenariusza. Film powstanie bezpośrednio na rynek VOD i platformę streamingową Disney+. W chwili obecnej trwają poszukiwania reżysera.

Czytaj także: "Wiedźmin" w czasach pandemii. Showrunnerka serialu opublikowała zdjęcia z planu.

Czy należysz do fanów filmu "Trzech mężczyzn i dziecko"?

Tagi: Film News Disney Zac Efron Disney Plus