Zach Galifianakis nazwał Bradleya Coopera "gorącym idiotą". Jaka była reakcja aktora?

20.09.2019 12:08
Zach Galifianakis nazwał Bradleya Coopera "gorącym idiotą". Jaka była reakcja aktora? Fot. . shutterstock.com

Film Zacha Galifianakisa "Between Two Ferns" trafi na Netfliksa jeszcze w 2019 roku.

Zach Galifianakis w programie "Between Two Ferns" nabija się z celebrytów i zadaje im niewygodne pytania. Aktor bywa dla gości również bardzo opryskliwy. Widzowie są przekonani, że to wszystko jest wyreżyserowane, ale okazuje się, że prowadzącego bardzo często ponoszą emocje i niektóre rzeczy wymykają się spod kontroli. "Between Two Ferns" to program stworzony przez kanał Funny Or Die, który jest dostępny na YouTubie.

Zach Galifianakis nazwał Bradleya Coopera "gorącym idiotą"

"Between Two Ferns" ma zadebiutować na Netfliksie jako film już 20 września 2019 roku. Fanów programu nie zaskoczy fakt, że w pełnometrażowej produkcji Zach nie szczędzi ostrych słów, które kieruje do kolegów po fachu. Jednak tym razem sam Galifianakis przyznał, że istnieje cienka granica:

Jest fragment w trailerze, którego nie ma w filmie, ale nazwałem go [Bradleya Coopera przyp. red.] "gorącym idiotą". Zadzwoniłem do niego, kiedy zobaczyłem trailer... Powiedziałem: "nazwałem cię 'gorącym idiotą'". On się jednak śmiał. Nie przejął się. Pod tym względem jest bardzo dobroduszny. Nie chcę nikogo zranić, chcę po prostu, żeby poczuli się dziwnie. Chociaż jest cienka granica.

Przeczytaj także

"Between Two Ferns: The Movie" opowie o podróży Zacha po Stanach Zjednoczonych. Wszystko przez to, że jego studio zostało zniszczone przez nagłą ulewę w trakcie wywiadu z Matthew McConaugheyem.

Zobacz także: Netflix na październik 2019. Znamy listę premier

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.