02.07.2018 11:23

Zachary Quinto twierdzi, że w „Star Treku” Quentina Tarantino pojawi się obsada z filmów J.J. Abramsa

Aktor, który wciela się w Spocka twierdzi, że w filmie Tarantino wystąpi obsada znana z 3 poprzednich produkcji kinowych osadzonych w świecie „Star Treka”. Data premiery dzieła Tarantino jest wciąż nieznana.

Zachary Quinto Spock
foto: kadr z filmu

Wygląda na to, że na razie nikt nic nie wie o „Star Treku” Quentina Tarantino. Pisaliśmy już o tym, że niedługo poznamy scenarzystów filmu, a także o tym, że prawdopodobnie wiemy, jaką historię załogi U.S.S. Enterprise twórca „Pulp Fiction” chce opowiedzieć w swoim dziele. Wciąż jednak tajemnicą pozostaje obsada produkcji.

Okazuje się, że nawet aktorzy dość mocno związani z marką nie mają zielonego pojęcia, jakie plany w głowie ma Tarantino. Jedną z takich osób jest Zachary Quinto, który w 3 poprzednich „Star Trekach” wcielał się w Spocka, 1. oficera Enterprise. W podkaście „Happy, Sad and Confused” mężczyzna wyznał, że jego zdaniem w filmie Tarantino pojawi się obsada znana z produkcji J.J. Abramsa:

"

Ja zakładam, że w filmie Tarantino zagramy my. Tak nam prezentowano ten pomysł. "

Zachary Quinto i Chris Pine w Star Treku Tarantino?

Aktor jednak szybko przyznał, że są w Hollywood, zatem można się spodziewać wszystkiego dopóki nie zostaną podpisane wszelkiej maści cyrografy, umowy i zobowiązania, które oznaczają inwestycje pieniężne ze strony studia:

"

Wiesz, dopóki umowy i kontrakty nie będą podpisane, a plany ustawione, to nic nie jest pewne i wszystko się może zdarzyć. W moim rozumieniu jest tak - Quentin miał ten pomysł, który następnie był przez nich kształtowany i formowany. Teraz jest zajęty robieniem filmem o Mansonie, a potem my mielibyśmy zrobić z nim „Star Treka”, co jest bardzo ekscytujące. "

Która wersja okaże się prawdziwa? Czy Tarantino postanowi zatrudnić do swojego filmu obsadę poprzednich „Star Treków” z Chrisem Pinem, Zacharym Quinto, Zoe Saldaną i Simonem Peggiem na czele? Tego prawdopodobnie dowiemy się dopiero po premierze „Once Upon a Time in Hollywood”. Oczywiście na razie nie wiemy, kiedy „Star Trek” Tarantino pojawi się w kinach.

„Once Upon a Time in Hollywood” - pierwsze zdjęcie i data premiery

Wcielający się w głównego bohatera Leonardo DiCaprio udostępnił pierwszą, ekskluzywną fotografię promującą „Once Upon a Time in Hollywood”. Zdjęcie przedstawia Leonardo DiCaprio i Brada Pitta w kostiumach Ricka Daltona i Cliffa Bootha, w których gwiazdorzy wcielą się w nadchodzącej produkcji opowiadającej o zmieniającym się obliczu Hollywood w 1969 roku.

Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku, a więc na dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Quentin Tarantino Star Trek