Zack Snyder pokazał Aquamana pod wodą

Robert Skowronski
02.03.2017 12:18
Zack Snyder pokazał Aquamana pod wodą Fot. materiały prasowe

Nowych materiałów wideo z „Ligi Sprawiedliwości” w sieci nie uświadczymy. Chyba że zajrzymy na konto na Twitterze należące do Zacka Snydera.

Na Comic-Conie 2016 pokazano pierwszą zapowiedź „Ligi Sprawiedliwości”. Później fani ekranizacji komiksów DC musieli się już tylko zadowolić nowymi fotografiami z bohaterami. Niespodzianka opublikowana na Twitterze przez Zacka Snydera to tylko kilkusekundowe wideo. Ale na bezrybiu i rak... Aquamanem.

W nowym dziele twórcy „300” pojawią się tacy superherosi, jak Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher), Flash (Ezra Miller) oraz Aquaman (Jason Momoa). Prawdziwa komiksowa śmietanka, a teraz dzięki poniższemu wideo możemy przyjrzeć się lepiej syrenim ruchom Jasona Momoy:

Kogo jeszcze widzimy w opublikowanym materiale? Być może jest to Ocean Master grany przez Patricka Wilsona? Tego dowiemy się przy okazji premiery, która jest zaplanowana na 17 listopada 2017 roku.

Studio Warner Bros. udostępniło oficjalny opis fabuły „Ligi Sprawiedliwości”:

Napędzany przez odnowioną wiarę w ludzkość i zainspirowany bezinteresownym aktem Supermana, Bruce Wayne wraz z pomocą swojej nowej sojuszniczki, Diany Prince, musi stawić czoła jeszcze większemu przeciwnikowi. Batman i Wonder Woman szybko werbują drużynę nadludzi, aby stanąć przed nowym zagrożeniem. Pomimo powstania tej niebywałej ligi bohaterów może być już za późno, by ocalić planetę przed ogromnym atakiem.

Fabian Wagner, autor zdjęć do filmu Snydera, opowiedział o stronie wizualnej nadchodzącego dzieła. Wyznał, że największą inspirację była dla niego praca Larry’ego Fonga przy produkcji „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, choć w całość chciał też tchnąć własny styl. Pamiętajmy jednak, że Wagner jest także odpowiedzialny za zdjęcia do słynnego odcinka „Gry o tron” o tytule „Battle of the Bastards”.

Jason Momoa opowiedział o swojej postaci, jednak w kontekście solowego filmu o Aquamanie, który będzie reżyserować James Wan:

Bardzo fajnym elementem Aquamana, jest to jak przedstawiona została jego rodzima kultura, trochę tego pokażemy, a dodatkowo pojawi się wiele interesujących scen. Zack Snyder ma bardzo mocne poparcie w DC, udało nam się ruszyć z projektem i bardzo jestem zadowolony ze świata jaki stworzyli. Dla mnie to jest zaszczyt brać w tym udział.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.