"Zakochany kundel" kolejnym hitem Disneya? Zobaczcie romantyczny zwiastun filmu

24.08.2019 10:06
Zakochany kundel|undefined Fot. "Lady and the Tramp | Official Trailer | Disney+ | Streaming November 12"/youtube.com

Klasyczna bajka Disneya o zakochanych psach jest kolejną produkcją, która doczeka się wersji aktorskiej. Zobaczcie zapowiedź nadchodzącego filmu, który zadebiutuje na platformie Disney+.

Disney poświęcił cały pierwszy dzień swojego D23 Expo na zaprezentowanie swojej platformy streamingowej Disney+. Wśród zaprezentowanych produkcji znalazły się pewne nowości, ale giganci medialni nie zapomnieli również o długo zapowiadanych projektach "The Mandalorian" oraz "Zakochany kundel". Obydwie produkcje doczekały się bowiem pełnoprawnych zwiastunów.

Zakochany kundel doczekał się zwiastuna

Nowa wersja "Zakochanego kundla" opowiada dobrze znaną historię o miłości między dwiema osobami (czy właściwie pieskami), które nigdy nie powinny się spotkać. Los lubi jednak płatać figle i tak majestatyczna, rozpieszczana Lady poznaje zawadiackiego kundelka Trampa. Para szybko uświadamia sobie, że różnice między ich dotychczasowymi sposobami życia nie mogą stanąć na drodze prawdziwej miłości. 

Przeczytaj także

Sam zwiastun prezentuje się naprawdę dobrze - film miesza nagrania prawdziwych zwierząt, ludzi i miejsc z grafiką komputerową i wygląda na to, że Disney nie zamierzał ograniczać twórcom budżetu. W głównych rolach usłyszymy Tessę Thompson i Justina Theroux, a przedsmak ich współpracy możecie usłyszeć w pierwszym zwiastunie "Zakochanego kundla":

Film "Zakochany kundel" zadebiutuje na platformie Disney+ już 12 listopada 2019 roku i będzie jednym z oryginalnych dzieł "startowych" nowego serwisu Disneya.

Zobacz także: "Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.