"Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku

22.08.2019 12:39
"Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku Fot. materiały prasowe/Disney

Czasami gwiazdy można znaleźć w najmniej oczekiwanych miejscach. Przykładem tego może być pewien piesek z Pheonix, który ze schroniska trafił na plan zdjęciowy nowego filmu Disneya.

Hollywood jest pełne aktorów, którzy czekają na swój "moment", dzięki któremu staną się rozpoznawalnymi postaciami popkultury. Dla pewnego pieska z Phoenix, ten moment nadszedł w wyjątkowo niespodziewanym czasie. Monte został znaleziony przez agentów Disneya w schronisku w Arizonie i teraz będzie głównym bohaterem "Zakochanego kundla" w wersji live-action. W remake'u animacji z 1955 roku głos podłoży mu Justin Theroux.

Główny bohater Zakochanego kundla jest ze schroniska

Filmowcy trafili na Montego w HALO Animal Rescue w Phoenix. Piesek trafił tam ze schroniska w Nowym Meksyku. W kwietniu 2018 roku został adoptowany, aby pracować nad bardzo tajemniczym projektem. Szefowa i właścicielka HALO Heather Allen nie miała pojęcia, w jakim celu adoptowana psa, ale była podekscytowana, że trafi do dobrego domu, gdzie będzie kochany i może nawet rozpieszczany.

Został od nas adoptowany w kwietniu 2018 roku i wiedzieliśmy, że ludzie którzy go adoptowali chcieli zrobić z niego gwiazdę Hollywood. Nie wiedzieliśmy jednak o co chodziło, bo projekt był wyjątkowo tajemniczy. Ale wiedzieliśmy, że ma potencjał na bycie pieskiem Hollywood.

Kiedy trafił do naszego schroniska, to był bardzo przyjazny. Chętnie bawi się z ludźmi, całuje innych, uwielbia uwagę, wie jak siadać i potrafi chodzić na smyczy.

Zobacz także: Lady i Tramp kochają się na nowym zdjęciu z aktorskiej wersji "Zakochanego Kundla"

Monte nawet swoją historią przypomina Trampa. Też jest kundelkiem i ludzie z HALO nie potrafią określić jakiej rasy jest piesek:

Jest miksem terriera. To zwykły kundelek. To powoduje, że jest świetny. To nie tak, że w schronisku nie ma piesków rasowych, ale on jest idealnym przykładem tego, jak świetne są kundelki ze schronisk. Naprawdę są przyjazne i mogą być bardzo towarzyskie.

Reżyserem remake'u animacji z 1955 roku został Charlie Bean. Za scenariusz odpowiada Andrew Bujalski. W produkcji zobaczymy słynną scenę ze spaghetti, ale zabraknie momentu z dwoma kotami syjamskimi, ponieważ została ona uznana za rasistowską. Premiera aktorskiego "Zakochanego kundla" została zapowiedziana na 12 listopada 2019 roku. Film trafi na nadchodzącą platformę streamingową Disney+.

Zobacz także: "Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.