22.08.2019 12:39

"Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku

Czasami gwiazdy można znaleźć w najmniej oczekiwanych miejscach. Przykładem tego może być pewien piesek z Pheonix, który ze schroniska trafił na plan zdjęciowy nowego filmu Disneya.

"Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku
foto: materiały prasowe/Disney

Hollywood jest pełne aktorów, którzy czekają na swój "moment", dzięki któremu staną się rozpoznawalnymi postaciami popkultury. Dla pewnego pieska z Phoenix, ten moment nadszedł w wyjątkowo niespodziewanym czasie. Monte został znaleziony przez agentów Disneya w schronisku w Arizonie i teraz będzie głównym bohaterem "Zakochanego kundla" w wersji live-action. W remake'u animacji z 1955 roku głos podłoży mu Justin Theroux.

Główny bohater Zakochanego kundla jest ze schroniska

Filmowcy trafili na Montego w HALO Animal Rescue w Phoenix. Piesek trafił tam ze schroniska w Nowym Meksyku. W kwietniu 2018 roku został adoptowany, aby pracować nad bardzo tajemniczym projektem. Szefowa i właścicielka HALO Heather Allen nie miała pojęcia, w jakim celu adoptowana psa, ale była podekscytowana, że trafi do dobrego domu, gdzie będzie kochany i może nawet rozpieszczany.

"

Został od nas adoptowany w kwietniu 2018 roku i wiedzieliśmy, że ludzie którzy go adoptowali chcieli zrobić z niego gwiazdę Hollywood. Nie wiedzieliśmy jednak o co chodziło, bo projekt był wyjątkowo tajemniczy. Ale wiedzieliśmy, że ma potencjał na bycie pieskiem Hollywood.

Kiedy trafił do naszego schroniska, to był bardzo przyjazny. Chętnie bawi się z ludźmi, całuje innych, uwielbia uwagę, wie jak siadać i potrafi chodzić na smyczy. "

Zobacz także: Lady i Tramp kochają się na nowym zdjęciu z aktorskiej wersji "Zakochanego Kundla"

Monte nawet swoją historią przypomina Trampa. Też jest kundelkiem i ludzie z HALO nie potrafią określić jakiej rasy jest piesek:

"

Jest miksem terriera. To zwykły kundelek. To powoduje, że jest świetny. To nie tak, że w schronisku nie ma piesków rasowych, ale on jest idealnym przykładem tego, jak świetne są kundelki ze schronisk. Naprawdę są przyjazne i mogą być bardzo towarzyskie. "

Reżyserem remake'u animacji z 1955 roku został Charlie Bean. Za scenariusz odpowiada Andrew Bujalski. W produkcji zobaczymy słynną scenę ze spaghetti, ale zabraknie momentu z dwoma kotami syjamskimi, ponieważ została ona uznana za rasistowską. Premiera aktorskiego "Zakochanego kundla" została zapowiedziana na 12 listopada 2019 roku. Film trafi na nadchodzącą platformę streamingową Disney+.

Zobacz także: "Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya

Tagi: News Disney Zakochany kundel