"Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya

09.08.2019 09:24
"Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya Fot. kadr z filmu Zakochany kundel

W sieci zaprezentowano pierwsze zdjęcia żywych bohaterów aktorskiego remake'u słynnej animacji Disneya. Jak wyglądają prawdziwi Lady i Tramp?

Wytwórnia Disneya nie zatrzymuje się w przygotowywaniu aktorskich wersji swoich najsłynniejszych animacji. Kolejnym filmem, który doczeka się odświeżenia, jest "Zakochany kundel". W sieci pojawiły się pierwsze fotografie, przedstawiające głównych bohaterów nadchodzącej produkcji. Jak wyglądają psie postacie?

"Zakochany kundel" - pierwsze zdjęcia z aktorskiej wersji filmu

Serwis People.com opublikował materiały pochodzące z aktorskiego "Zakochanego kundla", przedstawiające protagonistów filmu. W przeciwieństwie do "Króla Lwa" psy zagrają prawdziwe zwierzaki, które zostaną tylko podrasowane efektami komputerowymi. W produkcji ludzi jest jak na lekarstwo, więc poniższa galeria zainteresuje nie tylko fanów filmów Disneya, ale również amatorów kynologii.

Zaprezentowano sześć fotografii, przedstawiających psich bohaterów "Zakochanego kundla". W tytułową rolę - mieszańca o imieniu Tramp wcieli się Justin Theroux. Wybranka jego serca - Lady, została Tessa Thompson. Jako Trusty'ego usłyszymy Sama Elliota, w roli Peg - Janelle Monáe, Jock głosu użyczy Ashley Jensen, a Bullowi Benedict Wong.

Przeczytaj także

"Zakochany kundel" - kiedy premiera?

Reżyserem remake'u animacji z 1955 roku został Charlie Bean. Za scenariusz odpowiada Andrew Bujalski. W produkcji zobaczymy słynną scenę ze spaghetti, ale zabraknie momentu z dwoma kotami syjamskimi, ponieważ została ona uznana za rasistowską.

Przeczytaj także

Premiera aktorskiego "Zakochanego kundla" została zapowiedziana na 12 listopada 2019 roku. Film trafi na nadchodzącą platformę streamingową Disney+

Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.