Zakończono zdjęcia do "Rambo 5". Sylvester Stallone pożegnał się z rolą komandosa?

Sergiusz Kurczuk
05.12.2018 10:52
Sylvester Stallone na planie Rambo 5|undefined Fot. GTRES/G3 Online/East News

Sylvester Stallone podzielił się ze swoimi fanami nagraniem z ostatniego dnia zdjęciowego filmu Rambo 5. Aktor jest dumny z zakończenia prac nad kolejnym rozdziałem opowieści o walecznym komandosie. 

Jesienią 2018 roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Rambo 5" z Sylvesterm Stallonem w roli głównej. Najwidoczniej praca na planie była niezwykle owocna, bo już ją zakończono. Poinformował o tym gwiazdor filmu za pośrednictwem swojego Instagrama. 

"Rambo 5" - zakończono zdjęcia do filmu

Sylvester Stallone wszedł na plan "Rambo 5" na początku października 2018 roku. Co jakoś czas pojawiały się zdjęcia i wideo z miejsca pracy, bardzo często zamieszczane przez samego aktora. Tym razem odtwórca Johna Rambo podzielił się filmem, na którym informuje o swoim ostatnim dniu na planie filmu. Stallone jest zadowolony z ukończenia pierwszego etapu prac nad kolejnym rozdziałem z życia fikcyjnego bohatera. W krótkim wideo nie zabrakło również wspomnień z czasów kręcenia pierwszej części "Rambo".

Cóż, to wszystko. To była moja ostatnia scena do "Rambo5: Last Blood", tak przynajmniej dotychczas nazywali ten film. To była niesamowita podróż, naprawdę. Ta postać została mi zaprezentowana w roku 1980. Nikt nie chciał zrobić tego filmu. Prawdę mówiąc, byłem jedenastą osobą, którą przesłuchiwali. Ludzie patrzyli na ten projekt, jak gdyby był przeklęty. Ja spojrzałem i powiedziałem, że to niesamowita szansa. 

Dziś trudno w to uwierzyć, bo seria "Rambo" stała się ikoną kina akcji, ale zanim powstała pierwsza część, nie wiele osób z branży filmowej chciało być zaangażowanych w historię weterana wojny w Wietnamie rozprawiającego się w pojedynkę z całymi zastępami wrogów. W nowej produkcji John Rambo wyruszy do Meksyku, gdzie będzie walczył z kartelami narkotykowymi

Pod koniec listopada 2018 roku odbyła się premiera innej produkcji ze Slyem w znaczącej roli. Chodzi o film "Creed II" - spin-off Rocky'ego, w którym Stallone gra starego Balboę, trenującego młodego boksera. Po premierze drugiej części "Creeda" aktor zapowiedział, że po raz ostatni wcielił się w Rocky'ego. Czy tak samo będzie w przypadku Rambo? Trudno powiedzieć. Z jednej strony słowa w nagraniu z Instagrama brzmią jak pożegnanie z rolą komandosa. Poza tym Sly ma już 72 lata, więc trudno wyobrazić sobie, żeby za jakiś czas ponownie wystąpił w następnej części "Rambo". Podtytuł "Last Blood" również wskazuje na zakończenie historii Johna Rambo. Z drugiej strony 10 lat temu już wróżono koniec serii, jednak Sly pokazał, że jest w stanie ponownie wcielić się w słynnego komandosa. 

"Rambo 5" - kiedy premiera?

Początkowo kontynuacja przygód Rambo miała wyglądać zupełnie inaczej. Twórcy chcieli powołać do życia serial opowiadający o losach syna postaci stworzonej przez Stallone'a. Aktor miał w tej produkcji w ogóle nie wystąpić. Potem pojawił się pomysł na zekranizowanie książki "The Savage Hunt", w której główny bohater... miał walczyć ze zmutowanymi stworami. W końcu Sly i Adrian Grunberg postanowili stworzyć bardziej przyziemny sequel, który zobaczymy prawdopodobnie jesienią 2019 roku. Jak zakończy się wojna z meksykańskimi gangami narkotykowymi? Czy Rambo poniesie bohaterską śmierć? A może powróci w szóstej części? Przekonamy się za jakiś czas. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.