Zakończono zdjęcia do "Thora: Love and Thunder" - Hemsworth i Waititi świętują

02.06.2021 10:08
Zakończono zdjęcia do "Thora: Love and Thunder" - Hemsworth i Waititi świętują Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Kolejny film o Thorze został już nagrany! Chris Hemsworth i Taika Waititi poinformowali na Instagramie, że udało im się zakończyć zdjęcia do "Thor: Love and Thunder". Przy okazji pokazali zakulisowe ujęcie z planu.

Thor: Love and Thunder - oficjalnie zakończono zdjęcia do filmu Marvela

Chris Hemsworth i Taika Waititi podzielili się niedawno tymi samymi zdjęciami z planu "Thor: Love and Thunder" (reżyser miał kropki do motion capture na twarzy, więc wiemy, że znów zagra Korga). Panowie oficjalnie poinformowali, że zakończono prace nad nagraniami do nowego filmu Marvel Studios, a także zdradzili trochę szczegółów na temat produkcji.

Polecamy

Jak czytamy w podpisie Chrisa Hemswortha:

I skończyliśmy "Thora: Love and Thunder". Dzisiaj jest też narodowy dzień bez napinki, więc takie luźne zdjęcie jest idealne. Film będzie absolutnie popie*dolony, zabawny i może nawet coś poczujecie w serduszku. Wiele miłości, wiele pieruna! Dziękuję obsadzie i naszej ekipie, dzięki której to była kolejna niezapomniana przygoda z Marvelem. Szykujcie się i widzimy się w kinach.

Polecamy

Podobnie na temat filmu wypowiedział się również Taika Waititi, który stwierdził, że to "najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił":

Czasami dwóch ludzi pracuje razem, inspiruje świat i zmienia oblicze kinematografii na zawsze. A czasami ludzie jak ja i Chris Hemsworth łączą siły i są zbyt fajni, żeby się czymś przejmować i chcą tylko zrobić film, który sprawi ludziom radość. No ok, ja może nie wyglądam zbyt fajnie. Ale ten film to najbardziej pokręcona rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Już się nie mogę doczekać załamania nerwowego, którego dostanę, żebyśmy mogli obejrzeć film razem w maju 2022 roku.

Obsada "Thora: Love and Thunder" jest przepełniona gwiazdami - wśród nich pojawiają się Chris Hemsworth, Natalie Portman w roli Jane Foster/Potężnej Thor, Tessa Thompson, Chris Pratt, Karen Gillan, Dave Batista, a także Christian Bale w roli Gorra.

Film ma się pojawić w kinach już 6 maja 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.