18.06.2019 10:32

Zakończono zdjęcia do prequela "Rodziny Soprano". Aktorzy podzielili się materiałami zza kulis

Obsada i ekipa prequela "Rodziny Soprano" poinformowała w mediach społecznościowych, że zakończono zdjęcia do filmu "Many Saints of Newark".

Many Saints of Newark
foto: barrywetcher/Instagram

Twórcy filmu "Many Saints of Newark" oficjalnie zakończyli zdjęcia. Oznacza to, że prequel serialu "Rodzina Soprano" jest coraz bliżej premiery. O wydarzeniu poinformowali twórcy i aktorzy biorący udział w filmie. Na Instagramie pojawiło się wiele zakulisowych materiałów z planu powstającej produkcji.

"Many Saints of Newark" - zakończono zdjęcia do prequela "Rodziny Soprano"

Aktor Alessandro Nivola zamieścił na Instagramie zdjęcie koszulki, przedstawiającej oficjalne logo filmu.

Jak widać, logo nawiązuje do logotypu "Rodziny Soprano". Tym razem pistolet zastępuje literę "R" w słowie Newark. Natomiast Michael Gandolfini, który wciela się w młodego Tony'ego Soprano, podzielił się z fanami nagraniem z planu. Widzimy na nim Nivolę. 

"

Ten człowiek tak bardzo mnie inspiruje. Sandro, nigdy bym tym nie zagrał bez ciebie. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojej rodziny. Dziękuję ci za podtrzymywanie mnie i nas wszystkich na duchu. Gratulacje. Kocham cię. "

Nivola zagrał w filmie Dickiego Moltisantiego - ojca znanych z serialu Christophera Moltisantiego i kuzyna Carmela Soprano.

Dzieci Lasu, foto: kadr z serialu
Dzieci Lasu, foto: kadr z serialu
Przeczytaj także "Gra o tron": Ruszyły zdjęcia do pierwszego prequela. Co wiemy o spin-offie serialu?

Na Instagramie Barry'ego Wetchera - operatora "Many Saints of Newark" pojawiło się natomiast zdjęcia klapsa z planu filmowego.

"

Oto zakończenie zdjęć do "Many Saints of Newark". Jeśli jesteś fanem "Rodziny Soprano", pokochasz ten film, a jeśli nie, to na pewno się nim staniesz. Wielkie podziękowania dla Davida Chase'a za zaproszenie mnie do wspólnej pracy, za bycie kierowanym przez Alana Tylora i współpracę z niesamowitą obsadą. "

Wetcher wspomniał Davida Chase'a - pomysłodawcę serialu "Rodzina Soprano", który jest autorem scenariusza do kinowego prequrela.

Wspomniała o nim również aktorka Michaela Deross. 

"

Ten człowiek jest moim aniołem stróżem.

Ten artysta zmienił mnie jako osobę.

Te słowa są tylko laurką na jego cześć.

A to jest koniec zdjęć. "

Operator zapomniał również podziękować Alanowi Tylorowi - reżyserowi filmu. Według słów filmowca produkcja dorówna poziomowi ukochanego przez widzów na całym świecie serialu HBO, co jest naprawdę trudnym zadaniem do wykonania.

"Many Saints of Newark" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpią między innymi  Jon Bernthal i Ray Liotta. Produkcja opowie o początkach gangu, którym rządził Tony Soprano. Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. w tytułowym mieście, a jego tłem będzie konflikt pomiędzy czarnoskórymi mieszkańcami i obywatelami włoskiego pochodzenia. "Many Saints of Newark" trafi do kin 25 września 2020 roku.

Zobacz też: 10 ciekawostek na temat słynnego serialu HBO "Rodziny Soprano"

Tagi: News Rodzina Soprano