12.06.2017 14:00

Zakulisowe 22-minutowe wideo ze „Spider-Man: Homecoming”

Fani Człowieka Pająka wypatrują pierwszego solowego filmu z jego udziałem i rolą Toma Hollanda. Wcześniej możecie obejrzeć potężny materiał pokazujący to co działo się poza kamerą.

Zakulisowe 22-minutowe wideo ze „Spider-Man: Homecoming”
foto: kadr z wideo

Całość nazywa się A Fan’s Guide to „Spider-Man: Homecoming”. Materiał został wyemitowany 3 czerwca 2017 roku na kanale Disney XD. Znajdziecie w nim całe mnóstwo zakulisowych materiałów i kilka humorystycznych wstawek, jak ta, w której Tom Holland wymieniony jest na plakacie dopiero na drugim miejscu. Pierwsze należy, nie, nie do Roberta Downeya Jra, a do Zendayi.

Jeżeli chodzi o ostatnią z wymienionych, to w końcu udało się poznać tożsamość postaci, którą sportretuje na ekranie. Wcześniej podejrzewano, że być może wcieli się w Mary Jane Watson. Zendaya zagra jednak Michelle Toomes. Pamiętajmy, że Vulture, w którego wcieli się Michael Keaton, tak naprawdę nazywa się Adrian Toomes. Młoda aktorka będzie więc w filmie jego córką. Wydaje się, że dziewczyna opowie się po stronie Petera Parkera, ale nie mamy co do tego pewności.

Vulture nie będzie jedynym złoczyńcą w „Spider-Man: Homecoming”. Pojawi się również Shocker, w którego wcieli się Bokeem Woodbine. Ponadto na ekranie Marisa Tomei jako ciocia May, czy też Jon Favreau, Donald Glover, Martin Starr, Angourie Rice oraz Tony Revolori. Zobaczcie 22-minutowe zakulisowe wideo ze „Spider-Man: Homecoming”:

Reżyserem dzieła jest Jon Watts, dla którego jest to pierwsza tak duża produkcja filmowa. „Spider-Man: Homecoming” trafi na ekrany polskich kin już 14 lipca 2017 roku. Przypominamy, że pierwszy raz Tom Holland jako Człowiek Pająk pojawił się w „Kapitanie Ameryce - wojnie bohaterów”.

Czekasz na „Spider-Man: Homecoming”?

Robert Skowronski
Tagi: Spider-Man