05.01.2017 11:25

Zamień się w żywego trupa przed polskim pokazem „Zombie Express”

Poczujcie się jak żywe trupy z koreańskiego „Zombie Express” dzięki akcji, która odbędzie się podczas przedpremierowego pokazu filmu.

Zamień się w żywego trupa przed polskim pokazem „Zombie Express”
foto: materiały prasowe

Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie, Kinokawiarnia Stacja Falenica, Warszawa Powiśle i firma dystrybucyjna Mayfly szykują dla fanów horrorów wyjątkowe wydarzenie z okazji nadchodzącej premiery „Zombie Express”. Obraz z pewnością godny obejrzenia - świadczą o tym pozytywne doniesienia z całego świata dotyczące dzieła, jak i nasza recenzja. Dzieło trafi jednak na polskie ekrany dopiero 20 stycznia 2017 roku, ale można będzie je zobaczyć w wyjątkowych okolicznościach także 13 stycznia.

To wszystko dzięki przebieranej karnawałowej uczcie dla fanów zombie o nazwie: „Zombie Express - Express Yourself. Przebierz się”. Na czym polega zabawa?

Najpierw w Kinokawiarni Stacja Falenica odbędzie się przedpremierowy pokaz „Zombie Express” w reżyserii Yeon Sang-Ho, który światową premierę miał na festiwalu w Cannes, a na świecie zarobił już 90 milionów dolarów. Potem wszystkich czeka podróż pociągiem, podczas której będzie można zapozować do zombie sesji fotograficznej. Miejscem docelowym jest Warszawa Powiśle, gdzie na gości będą czekały drinki powitalne i całonocne zombie party. Dla tych uczestników imprezy, którzy się przebiorą za zombie organizatorzy mają przygotowane nagrody niespodzianki. 

Tu możecie zaznaczyć swoją obecność w wydarzeniu:

Kierownik kina w Falenicy, Jacek Wiśnicki, opowiedział o powstałej inicjatywie:

"

„Zombie Express” to apokaliptyczny horror o garstce ludzi uwięzionych w pociągu, którzy walczą o przetrwanie podczas tajemniczej epidemii zombie. Dystrybutor filmu zaoferował nam zrobienie pokazu specjalnego. Aż prosiło się, żeby urządzić wspólnie z Warszawa Powiśle i Centrum Kultury Koreańskiej wydarzenie promujące ten film. Wszystkie te miejsca są zlokalizowane na lub przy dworcach jednej linii kolejowej. Rzadko się zdarza, żeby temat filmu i jego fabuła tak dobrze korespondowały z logistyką kilku warszawskich lokali. "

Rozkład jazdy:

  • 20:30 – seans „Zombie Express” w Kinokawiarni Stacja Falenica
  • 23:30 – Zombie Party w Warszawie Powiśle

Koszt zabawy „Zombie Express- Express Yourself. Przebierz się!” to tylko 25 złotych. W tej cenie dostajemy bilet do kina i wejście na imprezę, a tam darmowy drink. Stacja Falenica to pierwsza strefa biletowa, więc jedziecie tam na normalnym bilecie ZTM. Do Kinokawiarni Stacji Falenica najłatwiej dojechać SKM 1 w kierunku Otwocka lub Kolejami Mazowieckimi (Otwock, Dęblin, Pilawa). W SKM obowiązują zwykłe bilety miejskie. Jeśli macie bilet długookresowy (od dobowego w górę) jest też ważny w KM.

Przedstawiamy Wam polski zwiastun filmu:

A także garść fotosów:

Wybieracie się na „Zombie Express- Express Yourself. Przebierz się”?

Robert Skowronski
Tagi: News Galeria