Zamień swoją dziewczynę w Leię-niewolnicę

Robert Skowronski
19.12.2016 13:47
Zamień swoją dziewczynę w Leię-niewolnicę Fot. kadr z wideo

Marzenie niemal każdego mężczyzny. To jak Carrie Fisher została przedstawiona w „Powrocie Jedi” stało się jednym z gorętszych obrazów popkultury.

Przepraszamy za ewentualny seksistowski wydźwięk poniższych słów. Zrzućmy to po prostu na karb niepohamowania pierwotnych instynktów.

Księżniczka Leia odziana w kuse ubranie niewolnicy Jabby stała się seksualną fantazją każdego fana „Gwiezdnych wojen” i nie tylko. Należy za to winić perfekcyjną sylwetkę młodziutkiej Carrie Fisher, ubranie zakrywające tylko strategiczne punkty ciała, a także jej bycie skutą łańcuchami. Sprawdźcie sami jakie w Was emocje wzbudza ta scena z filmu z 1983 roku:

O tym jak głęboko obraz Lei-niewolnicy jest zakorzeniony w popkulturze, a także w męskiej podświadomości udowadnia ten fragment jednego z odcinków „Przyjaciół”:

Cóż, i Wy wszyscy zbereźnicy możecie spełnić swoją fantazję (lub też wybrać się w takiej stylówie na jakiś konwent) wraz z poniższym wideo, gdzie krok po kroku wytłumaczone jest jak stworzyć kostium Lei z „Powrotu Jedi”. Sprawa nie jest aż tak bardzo prosta, gdyż konieczne będą zaawansowane zdolności manualno-krawieckie.

Z racji tego, że strój Lei jest bardzo ozdobny przyda się wpierw przelać wzór na kartkę papieru, a następnie wykorzystać go do wycięcia odpowiedniego kształtu w materiale. Warto również zaopatrzyć się w sporo kleju, papier ścierny czy też farbę. Do wykonania biustonoszu przyda się zaś prawdziwy stanik - posłuży jako podstawa. Reszta pracy to już pokaz naszej precyzji przy łączeniu ze sobą mizernie przygotowanych elementów.

Zaopatrzcie się w pistolet do kleju i mnóstwo cierpliwości:

A co słychać u prawdziwej księżniczki Lei, a dokładniej u Carrie Fisher? Aktorka opisała kulisy swojego romansu z Harrisonem Fordem. Wszystkie jej podobne wspomnienia zostały wydane w formie książki o tytule „The Princess Diarist”. Z kolei Millie Bobby Brown znana z roli Jedenastki w „Stranger Things” powiedziała, że sama z ochotą wcieliłaby się w postać księżniczki Lei.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.