Zapomnijcie o Godzilli! Nadchodzi Pugzilla!

23.05.2019 14:03
Zapomnijcie o Godzilli! Nadchodzi Pugzilla! Fot. Godzilla/Instagram

W sieci pojawiła się parodia filmu "Godzilla II: Król potworów". Zamiast zmutowanego jaszczura w roli głównej osadzono uroczego mopsa. Jego wrogiem jest przerażająca Catdora!

Czy w internetowej reklamie można użyć czegoś lepszego niż uroczy piesek? Można, tylko po co? Takie pytanie zadali sobie miłośnicy filmu "Godzilla II: Król potworów". Wykorzystali miłość internautów do mopsów i stworzyli parodię nadchodzącej produkcji ze słodkim zwierzakiem w stroju jaszczura w roli głównej. Trzeba przyznać, że realizacja pomysłu wypadła im znakomicie!

"Godzilla II: Król potworów" - parodia filmu z mopsem w roli głównej

Na oficjalnym Instagramie Godzilli pojawiło się krótkie nagranie o rozczulającym wydźwięku. Widzimy na niej walkę prawdziwych potworów słodyczy. Pugzilla staje do walki ze straszliwą Catdorą. W pojedynku po stronie mopsa staje latający pies imieniem Dogra. Zresztą przekonajcie się sami!

Twórcami parodii są autorzy Instagramia Joe UK, na którym od czasu do czasu pojawiają się zabawne przeróbki związane z najsłynniejszymi filmami i serialami. Na przykład z "Grą o tron".

Przeczytaj także

"Godzilla II: Król potworów" - kiedy premiera?

Niestety film "Godzilla II: Król potworów" nie będzie tak uroczy, jak zapowiedź Pugzilli. Jednak fanów morskiego stwora nie trzeba zachęcać, żeby wyruszyli do kin zobaczyć, jak zmutowany gad radzi sobie z Królem Ghidorą i wchodzi w sojusz z Mothrą. Produkcja reżyserowana przez Michaela Dougherty'ego trafi na ekrany polskich kin już 14 czerwca 2019 roku. W filmie wystąpili między innymi Kyle Chandler, Vera Farmiga i gwiazda "Stranger Things" Millie Bobby Brown.

Zobacz też: Jak Godzilla zmieniała się na przestrzeni lat? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.