14.08.2020 12:19

Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli

Trzecia część serii „Wspaniała Przygoda Billa i Teda” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji brytyjski Daily Mail dotarł do materiałów wideo z przesłuchań do głównych ról w pierwszym filmie. „Zamiana ról” może was zaskoczyć.

Zaskakujące wideo z castingu Keanu Reevesa do kultowej roli
fot. Cinema Legacy Collection/The Hollywood Archive/Photoshot/East News

„Wspaniała Przygoda Billa i Teda” to komedia z elementami science-fiction z 1989 roku. Produkcja osiągnęła status kultowej, a dodatkowo zyskała taką przychylność widzów, że w dwa lata później powstała jej kontynuacja. W tym roku na ekranach kin zobaczymy natomiast trzecią odsłonę filmowego cyklu.

„Bill and Ted Face The Music” opowie o bohaterach w średnim wieku, którzy po raz kolejny muszą dokonać misji niemożliwej. Tym razem także z pomocą swoich córek.

Zwiastun kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem
Zwiastun kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem
Przeczytaj także Zwiastun kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem

Keanu Reeves i Alex Winter – zobacz nagrania z castingów

W ramach promocji nowego filmu, brytyjski dziennik i portal The Daily Mail dotarł do niepublikowanych wcześniej nagrań z castingu do pierwszego filmu. Widzimy w nim Keanu Reevesa i Alexa Wintera, gdy próbują swoich sił, jako obie postaci z obrazu Stephena Hereka.

Wspaniała przygoda Billa i Teda
Wspaniała przygoda Billa i Teda
Przeczytaj także Gwiazdor "Billa i Teda" nakarmił fanów, którzy przez koronawirusa stracili środki do życia

Oznacza to, że aktorzy czytają zarówno role, które finalnie do nich trafiły, jak i próbują swoich sił w zestawieniu odwrotnym. Efekt tego ćwiczenia aktorskiego jest powalający, zwłaszcza dzisiaj, gdy ich finalne role tak mocno utarły się w pamięci widzów.

„Bill and Ted Face The Music” – kiedy premiera?

Z powodu pandemii koronawirusa plany dystrybucyjne filmu nieco się zmieniły. Produkcja zamiast trafić do kina w USA i na całym świecie, trafi do limitowanej dystrybucji w Ameryce i równolegle zostanie wyświetlona na platformach VOD już 28 sierpnia. Wiadomo także, że na 1 września planowana jest premiera filmu w Wlk. Brytanii i Irlandii. Wydaje się więc, że film trafi także na ekrany polskich kin, choć w tym momencie trudno jest określić dokładną datę premiery.

Czytaj także: Tom Holland kontra Robert Pattinson w zwiastunie filmu "Diabeł wcielony". To będzie hit! 

Czy należysz do fanów filmów z serii "Niesamowita przygoda Billa i Teda"?

Tagi: Film News Zwiastuny Keanu Reeves