Zaskakujące wideo z planu „Pogromców Duchów”. Jak powstała słynna sekwencja?

03.06.2020 14:48
Zaskakujące wideo z planu „Pogromców Duchów”. Jak powstała słynna sekwencja? Fot. . Capital Pictures/EAST NEWS

„Pogromcy Duchów” to film Ivana Reitmana z 1984 roku. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością i stała się przyczynkiem do całej serii różnorodnych dzieł. Teraz, w zasadzie bez okazji, na oficjalnym koncie YouTube możemy zobaczyć specjalny materiał z planu.

„Pogromcy Duchów” to kultowa już komedia, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii popkultury. Film, opowiadający o grupie przyjaciół, którzy postanawiają przyjrzeć się paranormalnym zjawiskom w swoim otoczeniu i pomóc zwykłym ludziom pozbyć się duchów z ich nawiedzonych domostw, bawiła widzów już od pierwszych seansów.

Spuścizna „Pogromców duchów”

Film doczekał się sequela, dwóch animowanych seriali, serii komiksów, gier wideo, a także całej masy gadżetów. W 2016 wytwórnia Sony przygotowała nawet remake obrazu, z kobiecymi bohaterkami w rolach głównych.

Przeczytaj także

„Ghostbusters: Afterlife” w przyszłym roku

W przyszłym roku czeka nas natomiast obraz „Ghostbusters: Afterlife” w reżyserii Jasona Reitmana, syna Ivana. W produkcji wystąpią Finn Wolfhard, Paul Rudd i Bokeem Woodbine. Mówi się jednak o tym, że w produkcji możemy zobaczyć także głównych aktorów dwóch oryginalnych filmów: Billa Murraya, Dana Aykroyda, Erniego Hudsona, Annie Potts i Sigourney Weaver. Na razie nie wiadomo jednak w jak wielkich rolach.

Przeczytaj także

Materiał zza kulis oryginalnego filmu

Teraz w sieci pojawiło się natomiast specjalne wideo, przyglądające się kulisom słynnej sekwencji z reklamą telewizyjną grupy z pierwszego filmu. Materiał, opublikowany przez oficjalne konto filmu na YouTube, przedstawia aktorów i reżysera w trakcie przygotowań do słynnej sekwencji.

Pojawienie się materiału na początku czerwca wydaje się nie mieć właściwego uzasadnienia, poza smaczkiem dla fanów. Z drugiej strony, jeśli weźmiemy pod uwagę, że film „Ghosbusters: Afterlife” miał trafić na ekrany kin 10 lipca tego roku, sprawa nabiera konkretniejszych kolorów. Z powodu pandemii koronawirusa premiera została jednak przełożona na 5 marca 2021.

Przeczytaj także

Czytaj także: Filmy Marvela jako jeden wielki horror? Zobaczcie przerażający "zwiastun" MCU [WIDEO] 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.