Zaśnieżony „Piątek 13”. Zwiastun najnowszego odcinka kultowej serii

03.09.2020 12:23
Zaśnieżony „Piątek 13”. Zwiastun najnowszego odcinka kultowej serii Fot. . Shutterstock

„Never Hike Alone in the Snow” to kolejny fanowski film, osadzony w świecie „Piątku 13”. Tym razem akcja rozgrywać się będzie zimą.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że trwa zbiórka pieniędzy na nowy odcinek fanowskiej serii, składającej hołd obrazom z cyklu „Piątek 13”. Okazuje się, że ekipa dzielnie pracowała podczas kwarantanny i teraz zaprezentowano pełnoprawny zwiastun nadchodzącego widowiska.

Przeczytaj także

Film jest prequelem obrazu „Never Hike Alone”, wypuszczonego w 2017 roku i przybliża wydarzenia, które doprowadziły do zniknięcia Marka Hilla, mieszkańca Crystal Lake, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. W nowym filmie oglądamy początek śledztwa, które doprowadzi do krwawej konkluzji.

„Never Hike Alone in the Snow” to kolejna część cyklu, rozpisanego na 6 odcinków. Ekipa twórców zbierała fundusze za pomocą portalu IndieGogo. W przypadku zimowej odsłony, udało się zebrać ponad 10 tys. dolarów.

„Never Hike Alone in the Snow” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun.

„Never Hike Alone in the Snow” – obsada i ekipa

Za sterami nowego filmu stoi Vincente Disanti. Mężczyzna, który jest zagorzałym fanem serii „Piątek 13”, napisał, wyreżyserował i wyprodukował najnowszy fanowski obraz. Na ekranie zobaczymy natomiast (m.in) Thoma Matthewsa, Bryana Forresta, czy Annę Campbell. Co ciekawe - niektórzy z tych aktorów występowali wcześniej w niewielkich rolach w oryginalnych częściach oficjalnego cyklu.

Przeczytaj także

„Never Hike Alone in the Snow” – kiedy premiera?

Film ma trafić do sponsorów projektu już 13 października (choć w tym roku to akurat wtorek, a nie piątek). Istnieje duża szansa, że tak jak w przypadku poprzedniej odsłony cyklu, film trafi także na platformę YouTube w późniejszym terminie.

Warto bowiem przypomnieć, że poprzednia odsłona cyklu – film „Never Hike Alone” dostępna jest w całości na portalu YouTube.

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.