Zazie Beetz będzie Domino w co najmniej 3 filmach

Sergiusz Kurczuk
12.03.2018 18:29
Zazie Beetz będzie Domino w co najmniej 3 filmach Fot. materiały promocyjne

Obdarzona nieprzeciętnym szczęściem mutantka pojawi się w kilku filmach opartych na komiksach Marvela. „Deadpool 2” nie będzie więc ostatnią produkcją, w której zobaczymy Zazie Beetz w roli Domino. 

Mimo przejęcia studia 20th Century Fox przez Disneya, twórcy „Deadpoola” nie zamierzają przerywać swoje dobrej passy. Niebawem do kin wchodzi druga część zwariowanych przygód wygadanego najemnika. Zadebiutuje w nim znana wszystkim czytelnikom komiksów Marvela mutantka o pseudonimie Domino, którą zagra Zazie Beetz. Według najnowszych informacji aktorka wystąpi w tej roli w co najmniej 3 filmach. 

Zazie Beetz jako Domino - w jakich filmach się pojawi?

Jak donosi The Hollywood Reporter, kontrakt Zazie Beetz ze studiem 20th Century Fox obejmuje 3 produkcje, w tym „Deadpoola 2”. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów postaci. Biorąc pod uwagę obecne trendy panujące we wszelkiego rodzaju seriach filmów, kontrakt wydaje się dość standardowy. Skoro studio zdradziło informację na temat umowy Beetz, całkiem możliwe, że niebawem dowiemy się, w jakich tytułach zobaczymy Domino w przyszłości. Na razie nie ma konkretów dotyczących dalszych losów filmowego Deadpoola. Prawdopodobnie powstanie 3. część z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, ale od dawna mówi się o spin-offie opowiadającym o grupie X-Force. Zresztą odniesienie do tej drużyny pojawiło się w drugim zwiastunie „Deadpoola 2”. Całkiem możliwe, że Cable dostanie solowy film. W komiksach udowodniono, że Domino łączy z Nathanem Summersem coś więcej niż tylko praca, więc może pojawić się u jego boku. A może zobaczymy obdarzoną nadludzkim szczęściem najemniczkę we własnym filmie? Czas pokaże. 

Zazie Beetz jako Domino Fot. foto: materiał promocyjny

Sam kontrakt nie gwarantuje jednak, że do czasu jego trwania Disney nie zdecyduje się wdrożyć w życie planu zrebootowania całego uniwersum i dodania postaci z komiksów o X-Men do MCU. Miejmy nadzieję, że Kevin Feige uwzględni w stworzonym przed dziesięcioma laty świecie postacie powołane do życia przez 20th Century Fox. Tak czy inaczej, spodziewajcie się, że w najbliższych latach jeszcze usłyszycie o Domino. „Deadpool 2” trafi do kin już 18 maja 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.