Zbierz figurki z „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”

Robert Skowronski
04.05.2017 10:52
Zbierz figurki z „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” Fot. funko.com

Fani „Piratów z Karaibów” będą mogli mieć swoich ulubionych bohaterów w domu. To dzięki figurkom z serii POP! Vinyl od firmy Funko.

Będąc odbiorcą zbzikowanym na punkcie kultury popularnej można przyprawić swoje serce o szybsze bicie widząc te gadżety nawiązujące do produkcji Disneya. Podobnych figurek przedstawiających postacie ze znanych seriali i filmów ukazało się już całe mnóstwo, a także te z wizerunkami muzyków, m.in. Lemmy'ego. Teraz, kiedy czekamy na premierę „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”, dostaliśmy nowe gadżety z postaciami z dzieła Joachima Roenninga i Espena Sandberga.

Swoich miniaturowych odpowiedników doczekali się Jack Sparrow (również w złotej wersji), duch Willa Turnera oraz Kapitan Salazar (także jako przerażający duch). W tych bohaterów wcielą się kolejno Johnny Depp, Orlando Bloom i Javier Bardem.

Zobaczcie figurki z „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”:

Wymieniony film trafi do kin 26 maja 2017 roku. W pogoń za Jackiem Sparrowem ruszy Kapitan Salazar i jego zgraja duchów. Istoty nie z tego świata wydostały się z Diabelskiego Trójkąta i postawiły sobie za cel zabicie każdego pirata na wodach, w tym oczywiście postać graną przez Deppa. Jedynym sposobem na ratunek jest odnalezienie przez bohatera magicznego artefaktu dającego władzę na morzu - trójzębu Posejdona.

Zobaczcie również jak wyglądają figurki POP! Vinyl z bohaterami „Stranger Things”, z muzykami Guns N' Roses oraz z postaciami z serii gier Resident Evil.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.