30.09.2019 12:55

Zdewastowano gwiazdę Johnny’ego Deppa na Walk Of Fame w Hollywood

Gwiazda Johnny'ego Deppa na Walk Of Fame w Hollywood została zniszczona z powodu trwającego sporu aktora z Amber Heard.

Johnny Depp
fot. shutterstock.com

Gwiazda Johnny'ego Deppa została odsłonięta w 1999 roku. Aktor po raz pierwszy zainteresował widzów swoją osobą po występie w "Koszmarze z Ulicy Wiązów" - horrorze z 1984 roku w reżyserii Wesa Cravena. Jednak od pewnego czasu kariera Deppa stoi w miejscu. Kiedy świat obiegła informacja o tym, że Johnny miał znęcać się nad ówczesną żoną, Amber Heard, opinia publiczna nie pozostawia na aktorze suchej nitki. Doszło nawet do zniszczenia gwiazdy aktora na Walk Of Fame w Hollywood.

Gwiazda Johnny'ego Deppa w Hollywood została zdewastowana

26 września 2019 roku zauważono, że gwiazda Johnny'ego Deppa jest zdewastowana. Ktoś napisał nad imieniem i nazwiskiem aktora wyraz "phoney a*s b*tch" [tł. fałszywy cw*l]. Następnego dnia pewna fanka razem ze swoim synem postanowili zmyć ten napis z Walk Of Fame.

Alice Cooper
Alice Cooper
Przeczytaj także Alice Cooper broni Johnny'ego Deppa: Johnny Depp to jeden z lepszych gitarzystów

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Amber Heard i Johnny Depp stawili się w sądzie. Kobieta szantażowała wówczas aktora zdjęciami, na których Depp zażywa narkotyki. Zdjęcia okazały się ogromnym problemem dla obu stron. Jak podaje Metro.co.uk, pojawiły się nowe zarzuty dla Heard. Aktorka miała przypalić aktora papierosem w prawy policzek, a rozbitą butelką ciąć mu palce.

Zobacz także: Johnny Depp uzależniony od narkotyków? Amber Heard ma zdjęcia, które na to wskazują

Tagi: Johnny Depp