05.06.2019 11:04

Zdjęcia do "Doktor Strange 2" rozpoczną się w następnym roku? Tak twierdzi jeden z aktorów

Jeden z aktorów, który grał w "Doktorze Strange'u" uchylił fanom rąbka tajemnicy i zdradził, kiedy możemy się spodziewać rozpoczęcia zdjęć do najnowszego filmu o neurochirurgu, który w wyniku wypadku doznał urazu rąk.

Doktor Strange
fot: kadr z wideo

Pierwsza część filmu "Doktor Strange" zarobiła sporą sumę pieniędzy. Produkcja kosztowała 165 milionów dolarów, ale film zgarnął na całym świecie ok. 700 milionów dolarów. To przyczyniło się do zajęcia 98 miejsca na liście najbardziej kasowych filmów w historii kina. Twórcy z pewnością odetchnęli z ulgą, ponieważ wcześniej istniało ryzyko, że dzieło się nie przyjmie. Wszystko z powodu postaci granej przez Benedicta Cumberbatcha, która nie była aż tak rozpoznawalna jak Iron Man czy Kapitan Ameryka.

Zdjęcia do "Doktora Strange'a 2" rozpoczną się w następnym roku?

Podczas wywiadu z Denver Pop Culture Con, Benedict Wong został zapytany, co z dalszą częścią "Doktora Strange'a". Aktor w filmie wcielił się w Wonga, przyjaciela Doktora Strange'a. Fani nie mogą się bowiem doczekać odpowiedzi na pytanie, czy powstanie druga część kinowego hitu. Benedict odpowiedział:

"

Wiem, że znaleźli już scenarzystę, którego poznałem na premierze "Endgame". Myślę zatem, że prace rozpoczną się w następnym roku. "

 

Przypomnijmy, że pierwsza część "Doktora Strange'a" była nawet nominowana do Oscara za efekty specjalne. Twórcy przyznają, że mają już pomysł na fabułę kolejnej odsłony filmu, a alternatywne wymiary, które pokazano w filmie dają im nieograniczone możliwości.

Zobacz także: Na „Doktora Strange'a 2” poczekamy jeszcze długo

Karolina Woźniak
Tagi: Marvel Doktor Strange