Zdjęcia do filmu "Breaking Bad" już się zakończyły i nikt tego nie zauważył. Tak twierdzi jeden z aktorów

23.08.2019 14:43
Zdjęcia do filmu "Breaking Bad" już się zakończyły i nikt tego nie zauważył. Tak twierdzi jeden z aktorów Fot. kadr z serialu Breaking Bad

Według aktora Boba Odenkirka zakończono prace na planie filmu Breaking Bad. Gwiazdor jest zachwycony, że twórcy utrzymali produkcję w tajemnicy.

Serial "Breaking Bad" to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Kiedy pojawiły się informacje dotyczące filmu na jego podstawie, fani oszaleli z radości. Niestety informacje na temat filmowej wersji "Breaking Bad" były na tyle niespójne, że nie do końca wiadomo było, czy produkcja rzeczywiście dojdzie do skutku. Okazuje się, że taki by plan twórców, którzy trzymali zdjęcia do filmu w tajemnicy.

"Breaking Bad" - zakończono już zdjęcia do filmu?

Jak donosi The Hollywood Reporter, produkcja właśnie się zakończyła. Tę informację potwierdził Bob Odenkirk - gwiazdor spin-offu "Breaking Bad" zatytułowanego "Zadzwoń do Saula". Aktor postanowił uchylić rąbka tajemnicy. 

Nie wiem, co ludzie wiedzą, a czego nie wiedzą. Ciężko mi w to uwierzyć, że nie wiedzieliście, że odbyły się zdjęcia. Zrobili to. Wiecie, o co mi chodzi? Jakim cudem to były zachowane w tajemnicy? Zrobili niesamowitą robotę i utrzymali to w tajemnicy.

Ta wypowiedź jest zaskakująca z kilku powodów. Po pierwsze, nadal nic nie wiadomo na temat fabuły filmu. Nie zdradzono nawet kiedy rozgrywa się akcja produkcji, ani kto dokładnie w niej wystąpi. Dziwi też fakt, że po zakończeniu zdjęć, twórcy nie ogłosili tego światu. Zazwyczaj w takim wypadku news o zakończeniu pracy nad filmem obiega świat w ciągu kilku godzin o ostatniego klapsa na planie zdjęciowym. 

Na razie fani "Breaking Bad" muszą opierać się na domysłach. Potwierdzono, że w filmie zobaczymy Bryana Cranstona i Aarona Paula - gwiazdy serialu. Aktorzy zamieścili nawet pod koniec czerwca 2019 roku, zdjęcia w mediach społecznościowych, które sugerowały, że są na planie filmu "Breaking Bad". Nadal nie wiadomo czy produkcja jest kontynuacją, prequelem, czy może rozwinięciem jednego z wątków pojawiających się w trakcie pięciu sezonów serialu.

Przeczytaj także

"Breaking Bad" - kiedy premiera filmu?

Za reżyserię filmu odpowie Vince Gilligan. Produkcja trafi do bazy Netflixa, ale wciąż nie podano daty jej premiery. Zdjęcia miały miejsce w Nowym Meksyku.

Czy słowa Boba Odenkirka są prawdziwe? O tym prawdopodobnie przekonamy się za jakiś czas, kiedy twórcy podadzą oficjalne potwierdzenie zakończenie prac na planie zdjęciowym "Breaking Bad".
Zobacz też: Gwiazdor "Breaking Bad" nowym złoczyńcą Marvela? W kogo może wcielić się Giancarlo Esposito?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.