Zdjęcia i filmy z planu „Mission: Impossible 6”

Robert Skowronski
12.04.2017 15:04
Zdjęcia i filmy z planu „Mission: Impossible 6” Fot. Pierre Suu/GC Images

Padł już pierwszy klaps na planie kolejnej „niemożliwej misji”, której podejmie się Tom Cruise. Zobaczcie zdjęcia i amatorskie nagrania.

Fotografie pochodzą z Paryża, gdzie powstaje kolejna odsłona serii reżyserowana przez Christophera McQuarrie'a o roboczym podtytule „Gemini”. Film przechodził początkowo różne perturbacje związane z produkcją, ale wszystko jest już na prostej drodze.

Wciąż zbyt wiele nie wiadomo o fabule. Jesteśmy pozbawieni kontekstu poniższego materiału. Wiemy jednak, że na ekranie pojawią się takie nazwiska, jak: Simon Pegg, Henry Cavill i Rebecca Ferguson. Powraca także Sean Harris jako czarny charakter Solomon Lane, który pojawił się już „Mission: Impossible - Rogue Nation”.

Znany z roli Supermana Henry Cavill jest nowym członkiem serii, wcieli się on w prawą rękę człowieka stojącego na czele IMF, służby specjalnej rządu Stanów Zjednoczonych. Rola wspomnianego przewodniczącego nie została jeszcze obsadzona. W poszczególnych odsłonach serii przypadała ona w udziale różnym aktorom, wśród nich byli: Herny Czerny, Anthony Hopkins, Tom Wilkinson, Laurence Fishburne oraz Alec Baldwin.

Zobaczcie serię zdjęć z nadchodzącego „Mission: Impossible 6”, które powinno wejść do kin 27 lipca 2018 roku:

Zerknijcie także na wideo, w którym Tom Cruise rozbija motor, a następnie zatrzymuje się samochodem na drzewie:

Poprzednia odsłona cyklu, „Mission: Impossible - Rogue Nation”, którą również stworzył Christopher McQuarrie, zarobiła na siebie 700 milionów dolarów. Seria „Mission: Impossible” ma już blisko 20-letnią tradycję. Pięć poprzednich odsłon zgarnęło z kas kinowych ponad 2,7 miliarda dolarów. McQuarrie dostąpił zaszczytu bycia pierwszym reżyserem, który nakręci dwie części cyklu. Za wcześniejsze odpowiadali kolejno Brian De Palma, John Woo, J.J. Abrams i Brad Bird. Co do nowej części nie zostały jeszcze obliczone oczekiwania finansowe, ale w ciemno można założyć, że film powinien sobie poradzić równie dobrze co poprzednicy.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.