Zdjęcie z planu „Thor: Ragnarok” ukazuje, jak Taika Waititi wyglądał w stroju Korga

Natalia Hluzow
24.11.2017 18:50
Zdjęcie z planu „Thor: Ragnarok” ukazuje, jak Taika Waititi wyglądał w stroju Korga Fot. kadr z wideo

Fotosista z planu „Thor: Ragnarok” opublikował fotografię, która pokazuje, jak wyglądał Korg przed obróbką komputerową.

Jak wiadomo, Taika Waititi nie tylko wyreżyserował najnowszy film o Thorze, lecz także – o czym sam nie omieszkał wspomnieć – w swoim filmie wcielił się w aż 4 mniej lub bardziej znaczące postaci. Najważniejszą z nich, która momentalnie zaskarbiła sobie gigantyczną sympatię publiczności, był Korg, który – jak twierdzą niektórzy – skradł Thorowi całą uwagę i miłość widzów.

Świadomy uwielbienia, jakim fani otoczyli kamiennego bohatera, Jasin Boland, fotosista z planu „Thor: Ragnarok”, na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zaprezentował światu, co kryło się pod wygenerowaną komputerowo, poczciwą facjatą Korga.

Oczywiście jest to Taika Waititi we własnej osobie i kostiumie Motion Capture, z czujnikami na twarzy, które wyłapują jego mimikę. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie. Pytanie tylko, jakie są szanse, że reżyser ponownie przywdzieje ten strój?

thor led zeppelin zdjęcie główne Fot. foto: kadr z wideo

Marvel zapowiedział już, że Korg i Miek mają pojawić się w kolejnych filmach MCU, co sugerowałoby, że Waititi powróci jeszcze w roli rozbrajającego, animowanego bohatera. Czas jednak pokaże, jak potoczą się dalsze losy postaci w filmowym uniwersum Marvela oraz czy nowozelandzki filmowiec będzie miał nadal ochotę udzielać się w wysokobudżetowych produkcjach na podstawie komiksów. Bo choć reżyser ciągle zapowiada, czego to nie pokaże w 4. części „Thora”, jego opowieści o powrocie do filmów Marvela mogą być tylko kolejnym żartem filmowca. Trudno więc dziś ocenić, czy faktycznie pojawi się jeszcze jako Korg i reżyser „Thora 4”, czy też wróci do produkcji typu „Orzeł kontra rekin” czy „Co robimy w ukryciu?”, z których znany był zanim zajął się burzeniem Asgardu.

Pozostaje nam więc czekać i śledzić dalsze losy bohaterów MCU, odtwórców ich ról i twórców przenoszących ich na ekran. Najświeższych informacji na ich temat dostarczy nam zapewne pierwszy trailer „Avengers: Infinity War”, który ma trafić do sieci na początku grudnia 2017 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.