Zdobądź Oscara dla DiCaprio w grze komputerowej

Robert Skowronski
17.02.2016 09:26
Zdobądź Oscara dla DiCaprio w grze komputerowej Fot. kadr z gry

Zadaniem aktora jest oczywiście granie, ale aktorem można również zagrać. Wciel się w Leonardo DiCaprio i spróbuj zdobyć Oscara!

Droga do wymarzonej statuetki nie będzie usłana różami. Na czerwonym dywanie czyha wiele groźnych niebezpieczeństw. Konkurencja nie śpi i w pościg za Oscarem rzuca się m.in. Matt Damon w kombinezonie znanym z „Marsjanina”. Czujny jest także Michael Fassbender nominowany, podobnie jak DiCaprio, w kategorii Najlepszy aktor. Odtwórca roli Steve'a Jobsa przebiera nogami w sprincie wśród fotoreporterów, tak samo jak Bryan Cranston z „Trumbo” i Eddie Redmayne z „Dziewczyny z portretu”.

Fotografowie, to także nie lada przeszkoda. Roi się ich jak mrówek. Stają na drodze i oślepiają światłem fleszy. Jakby tego było mało pojawia się też Lady Gaga, która tak jak podczas rozdania Złotych Globów rozpycha się stając DiCaprio na drodze. Czy to jej zemsta za śmiechy odtwórcy głównej roli w „Zjawie” za ewidentny brak aprobaty na zdobycie przez nią nagrody za występ w „American Horror Story”?

Sam bieg po Oscara to jednak zbyt mało. Trzeba udowodnić, że się na niego zasłużyło poprzez zwinność (czołganie się do samochodu jak w „Wilku z Wall Street”), spostrzegawczość (wskazanie czarnoskórego aktora na „rasistowskiej gali”) czy wreszcie wykazanie się umiejętnościami wyrażania emocji - w tym wypadku wściekłości, trochę jak w „Django”.

W Leo's Red Carpet Rampage zagracie pod TYM LINKIEM.

Zobaczcie screeny z rozgrywki:

Wręczenie Oscarów odbędzie się 28 lutego 2016 roku. Leonardo DiCaprio za „Zjawę” otrzymał już Złotego Globa, nagrodę Screen Actors Guild, a także BAFTA. Jeżeli ponownie nie poszczęści mu się ze statuetką Akademii, to przynajmniej będzie miał szansę zrekompensować to sobie w Leo's Red Carpet Rampage.

Zdobyliście wirtualnego Oscara?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.