Zemsta Salazara w zwiastunie „Piratów z Karaibów”

Robert Skowronski
03.03.2017 09:21
Zemsta Salazara w zwiastunie „Piratów z Karaibów” Fot. kadr z wideo

Wszyscy na pokład! Dopłynął do nas nowy zwiastun „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”.

Mogliśmy już zobaczyć pierwszy trailer obrazu Joachima Roenninga i Espena Sandberga. Jednak Jack Sparrow ujawnił nam się dopiero teraz i to w pełnej okazałości prezentując niesamowite wyczyny oraz typowe dla siebie poczucie humoru. Będzie to już piąta odsłona zapoczątkowanej w 2003 roku serii, której premiera będzie miała miejsce 26 maja 2017 roku.

W pogoń za Jackiem Sparrowem ruszy Kapitan Salazar grany przez Javiera Bardema i jego zgraja duchów. Istoty nie z tego świata wydostały się z Diabelskiego Trójkąta i postawiły sobie za cel zabicie każdego pirata na wodach, w tym oczywiście postać graną przez Deppa. Jedynym sposobem na ratunek jest odnalezienie przez bohatera magicznego artefaktu dającego władzę na morzu - trójzębu Posejdona.

W filmie występuje również Keira Knightley - sceny z jej udziałem były kręcone w tajemnicy. Wśród innych nazwisk w obsadzie jest również Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani. Powrócą również Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa oraz Stephen Graham jako Scrum. Według zeszłorocznych doniesień w obsadzie ma się również pojawić Paul McCartney, który zagra zupełnie nową postać.

Zobaczcie widowiskowy zwiastun „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara”:

Joachim Roenning, jeden z reżyserów obrazu, opowiedział o tym czy „Zemsta Salazara” będzie ostatnią odsłoną serii:

Każdy finał może też stanowić początek. Wszystko zależy od sposobu spojrzenia. Nigdy nie biorę niczego za pewnik, chociaż kocham serię tych filmów. Przypominają mi one fabuły, na których wychowywałem się jako dziecko, te, które zainspirowały mnie do bycia reżyserem. Tworzenia „Piratów z Karaibów” jest dla mnie spełnieniem marzeń. Ale sam nie wiem, czy to będzie koniec, czy jeszcze nakręcą dziesięć kolejnych części.

Prawdopodobnie dużo zależy od wyników finansowych filmu. Mało prawdopodobne wydaje się, żeby nowi „Piraci z Karaibów” okazali się klapą, więc najpewniej to jeszcze nie koniec przygód Jacka Sparrowa.

Za scenariusz „Zemsty Salazara” odpowiedzialny jest Jeff Nathanson mający na koncie „Terminal”, „Facetów w czerni 3”, „Speed 2” czy „Złap mnie, jeśli potrafisz”.

Prezentujemy Wam także nowy plakat zapowiadający film:

PHaWixmqrs3Xdh_1_l Fot. foto: materiały prasowe

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.