24.08.2018 13:52

Zendaya jako Ariel? Zobacz, jak wyglądałaby w roli Małej Syrenki

Jak Zendaya będzie wyglądała jako Ariel, jeśli przyjmie rolę w „Małej Syrence”? Słynny twórca BossLogic przedstawił to na swojej grafice.

Zendaya Ariel
foto: Neil Rasmus/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Disney/Album/EAST NEWS

Kiedy tylko świat obiegła pogłoska, że w aktorskiej wersji „Małej Syrenki” tytułową rolę może zagrać Zendaya, internauci (jak zwykle) podzielili się na dwa obozy. Część osób nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak dziewczyna o nieco ciemniejszym niż Śnieżka kolorze skóry mogłaby zagrać klasyczną postać Disneya, inni uważają to za najlepszy pomysł wytórni od czasów wymyślenia Myszki Miki. Szczególnie zachwyceni zdają się być fani 21-letniej aktorki, piosenkarki, tancerki i modelki, którą ostatnio mogliśmy oglądać w filmie „Spider-Man: Homecoming”. Specjalnie dla nich, artysta ukrywający się pod pseudonimem BossLogic przygotował wizualizację wyglądu Zendayi w roli Małej Syrenki.

Jak wygląda Zendaya jako Mała Syrenka?

Informacja o udziale Zendayi w kolejnym aktorskim remaku Disneya nie została potwierdzona ani przez wytwórnię, ani przez aktorkę, dlatego nie sposób zobaczyć, jak Zendaya wygląda w roli Małej Syrenki. Na szczęście BossLogic czuwa i od razu po wycieku informacji o potencjalnej kandydatce do roli Ariel, przygotował przykładowy plakat „Małej Syrenki” z Zendayą w roli głównej.

"

Zabawy w photoshopie po usłyszeniu plotek o Zendayi i Małej Syrence. "

Niezależnie od tego, czy wieść o Zendayi w aktorskiej wersji „Małej Syrenki” cieszy czy irytuje - trzeba przyznać, że na powyższej grafice prezentuje się fenomenalnie. Warto również zazanczyć, że wygląd to nie jedyny atut młodej gwiazdy. Zendaya potrafi też śpiewać, co zdecydowanie przyda się w tej roli.

„Mała Syrenka” – twórcy aktorskiego filmu

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a plotki o głównej bohaterce się sprawdzą, nowa wersja „Małej Syrenki” ma szanse stać się bardzo interesującą produkcją. Na reżysera wybrano bowiem Roba Marshalla, twórcę „Chicago”, „Nine” i „Wyznań Gejszy”. Autorką scenariusza została natomiast Jane Goldman, która ma na koncie m.in. filmy „X-Men: Pierwsza klasa”, „Kingsman: Tajne służby” i pierwszy prequel „Gry o tron”.  Muzykę skomponują Alan Menken i Lin-Manuel Miranda.

„Mała Syrenka” to kolejny aktorski remake słynnej animacji Disneya. Dotychczas wytwórnia odświeżyła „Piękną i Bestię” i „Księgę Dżungli”, zaś na premierę czekają już „Dumbo”„Aladyn”„Mulan” oraz „Król Lew”. Nie ogłoszono jeszcze, kiedy „Mała Syrenka” trafi do kin.

Czy Zendaya powinna zagrać Małą Syrenkę?

Natalia Hluzow
Tagi: Disney Mała Syrenka BossLogic