Zendaya wcieli się w „Małą Syrenkę” w aktorskim filmie Disneya?

Natalia Hluzow
23.08.2018 15:18
Zendaya wcieli się w „Małą Syrenkę” w aktorskim filmie Disneya? Fot. Angela Weiss/AFP/EAST NEWS

W sieci pojawiła się pierwsza informacja o potencjalnej kandydatce do roli Ariel w aktorskiej wersji „Małej Syrenki”. Czy córką króla mórz zostanie Zendaya Coleman?

Disney trafił ostatnio na nową żyłę złota w postaci aktorskich wersji swoich klasycznych animacji. Po gigantycznych sukcesach „Pięknej i Bestii” i „Księgi Dżungli”, uruchomiono produkcję kolejnych remaków z aktorami w rolach animowanych wcześniej postaci. Na swoją premierę czeka już „Dumbo”, w produkcji znajdują się obecnie „Aladyn”, „Mulan” i „Król Lew”, zaś „Mała Syrenka” jest na etapie przygotowań. Kto wcieli się w córkę władcy mórz i oceanów? Jak twierdzi The Hashtag Show, duże szanse na to ma Zendaya.

Zendaya zostanie syrenką Ariel?

Zendaya, którą ostatnio widzieliśmy w filmie „Spider-Man: Homecoming”, ma spore doświadczenie w produkcjach Disneya. Wystąpiła m.in. w serialu „Taniec rządzi” emitowanym na Disney Channel. Teraz ma szansę stać się Arielką – tytułową bohaterką „Małej Syrenki”, która w imię miłości do człowieka oddała swój przepiękny głos w zamian za nogi.

mała syrenka Fot. foto: kadr z filmu "Mała Syrenka"

Ani Disney, ani reprezentanci Zendayi nie potwierdzili tej informacji. W czerwonych włosach jest jej jednak bardzo do twarzy, liczymy więc, że wykorzysta to zarówno w roli Ariel, jak i tajemniczej MJ z serii o Spider-Manie.

„Mała Syrenka” – kiedy premiera?

Reżyserem aktorskiej „Małej Syrenki” jest Rob Marshall („Chicago”, „Wyznania Gejszy”, „Nine”), scenariusz napisała Jane Goldman („X-Men: Pierwsza klasa”, „Kingsman: Tajne służby”), za skomponowanie muzyki oraz nowe piosenki będą odpowiadali Alan Menken i Lin-Manuel Miranda. Data premiery „Małej Syrenki” nie została jeszcze zaplanowana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.