Zendaya wystąpiła w filmie nagranym w trakcie kwarantanny. O czym będzie "Malcolm & Marie"?

09.07.2020 10:21
Zendaya wystąpiła w filmie nagranym w trakcie kwarantanny. O czym będzie "Malcolm & Marie"? Fot. GETTY IMAGES/Getty AFP/East News

Gwiazda "Spider-Mana" i nadchodzącej "Diuny" postanowiła wykorzystać czas pandemii na realizację mniejszego, nieco spokojniejszego projektu. Pomogli jej w tym reżyser "Euforii" oraz John David Washington.

Aktorka podzieliła się zdjęciem z nadchodzącej produkcji na swoim Twitterze. Szczegółami na temat produkcji podzielił się natomiast Deadline. Z ich informacji wynika, że reżyserem jest Sam Levinson, z którym Zendaya pracowała przy "Euforii" HBO. Sam film ma być natomiast "Historią małżeńską" Netfliksa, ale z dużą ilością nawiązań do współczesnych problemów społecznych, o których jest tak głośno - zwłaszcza w USA.

Zendaya i John David Washington w filmie nagranym podczas kwarantanny

Wygląda na to, że cały projekt został wymyślony i zrealizowany po wybuchu pandemii. Aktorka sama w lwiej części zafundowała film "Malcolm & Marie" i poprosiła o pomoc w finansowaniu produkcji swoich znanych kolegów i koleżanki. Wśród nich znalazł się m.in. Scott Mescudi, szerzej znany jako raper/wokalista, ale też aktor Kid Cudi.

Przeczytaj także

W filmie na ekranie towarzyszyć Zendai będzie John David Washington, znany z ról w filmie "BlacKkKlansman" oraz serialu "Gracze". Syn Denzela Washingtona zagrał również głównego bohatera w produkcji "Tenet" Christophera Nolana. Poniżej zobaczycie pierwsze zdjęcie z "Malcolma & Marie":

Film "Malcolm & Marie" został nakręcony w okresie 17 czerwca - 2 lipca, a zdjęcie przeprowadzono w The Caterpillar House w Caramel, w stanie Kalifornia. Ekipa filmowa i aktorzy przestrzegali oczywiście zaostrzonych przepisów dot. bezpieczeństwa z powodu szalejącego koronawirusa. Wygląda jednak na to, że plany na realizację filmu były stworzone odpowiednio wcześniej i same zdjęcia przebiegły bez większych problemów. 

Levinson zakończył pracę nad filmem w ciągu 6 dni, więc cały projekt wynikał raczej z pasji, aniżeli z chęci zarobienia pieniędzy. Bardzo doceniamy taki pomysł i mamy nadzieję, że więcej artystów zdecyduje się na taką niesztampową zabawę formą. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.