22.10.2018 16:06

Zenek Martyniuk dołączy do obsady "Kogla-Mogla 3"?

Według najnowszych informacji w filmie "Kogel-Mogel 3" wystąpi Zenek Martyniuk, który zaśpiewa największy przebój grupy Akcent "Przez twe oczy zielone".

Zenek Martyniuk dołączy do obsady "Kogla-Mogla 3"?
foto: Disco Polo Lajf/YouTube

Film "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" to najnowsza, powstająca jeszcze część słynnej serii komediowej. Z okazji 30. rocznicy premiery pierwszej części filmu do kin niebawem trafi kontynuacja, w której zobaczymy, co wydarzyło się w ciągu trzech dekad w życiu głównych bohaterów. Pojawią się również nowe postacie. Wśród nich prawdopodobnie występ gościnny Zenona Martyniuka z zespołu Akcent.

"Kogel-Mogel 3" - Zenek Martyniuk w obsadzie filmu?

Disco polo niestety króluje w głośnikach wielu Polaków. Bezsprzecznie królem tego gatunku jest lider zespołu Akcent Zenek Martyniuk. Stał się już swego rodzaju ikoną polskiej popkultury i nietypowym zjawiskiem. W 2017 roku odbyła się premiera biografii muzyka "Zenon Martyniuk – Życie to są chwile", autorstwa Martyny Rokity. Nic więc dziwnego, że oczy twórców filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3", skierowały się w stronę discopolowca. Według informacji podanych przez "Super Express", w nowej części komedii Martyniuk być może wystąpi gościnnie w roli siebie samego. Wykona oczywiście swój największy przebój "Przez twe oczy zielone".

Jak podaje tabloid, Martyniuk dostał propozycję epizodu w "Koglu-Moglu 3". Nie potwierdzono jednak, czy lider zespołu Akcent rzeczywiście pojawi się na dużym ekranie. Rozmowa z muzykiem została przeprowadzona z powodu powstającej filmowej biografii Martyniuka, którą za jakiś czas zobaczymy w polskich kinach. O główną rolę mieli starać się między innymi Piotr Głowacki, Jacek Braciak i Dawid Ogrodnik. Twórcy filmu wybrali jednak Antka Królikowskiego.

"Kogel-Mogel 3" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo kiedy film w reżyserii Kondrada Piwowarskiego trafi do kin. W komedii wystąpią aktorzy, którzy już grali w serii: Grażynę Błęcką-Kolską, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Wiktor Zborowski, Jerzy Rogalski oraz całkiem nowe nazwiska: Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska Joanna Jarmołowicz, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało i Maciej Zakościelny.
 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Kogel-Mogel