28.05.2019 11:56

Zepsuty Tesseract, sztuczny kot i impreza Skrulli - zobacz wpadki z planu "Kapitan Marvel"

W związku ze zbliżającą się premierą filmu Kapitan Marvel na Blu-ray i DVD do sieci trdycyjnie trafił jeden z dodatków. Jak gwiazdy hitu Marvela bawiły się na planie zdjęciowym?

Kapitan Marvel
foto: materiały promocyjne

Robienie filmów to ciężki kawałek chleba, więc czasem trzeba rozładować atmosferę. Szczególnie na planie wielkiego hollywoodzkiego hitu. Doskonale wiedzą o tym aktorzy, którzy wystąpili w "Kapitan Marvel". Hit Marvela niebawem trafi na płyty DVD i Blu-ray. Z tej okazji w sieci zamieszczono kolejny dodatek. Tym razem są to zabawne wpadki z planu.

"Kapitan Marvel" - wpadki z planu

Do tej pory Disney podzielił się dwoma dodatkowymi materiałami. Fani filmu mogli zobaczyć usuniętą scenę, w której zaprezentowano akademię Kree i techniki wychowawcze tej rasy. Pojawiła się też wydłużona wersja fragmentu, w której Vers zdobywa motocykl, skórzaną kurtkę i kask, jednocześnie dając nauczkę obrzydliwemu seksiście. Tym razem przyszedł jednak czas na nieudane sceny i wygłupu obsady filmu. Zresztą zobaczcie sami!

W klipie pojawiło się wiele humorystycznych sytuacji. Widzimy między innymi Samuela L. Jacksona, który naprawdę uderzył Clarka Gregga w twarz, Brie Larson, upuszczającą Tesseract, czy nieudane sztuczki Bena Mendelsohna z bronią Skrulli. Fani kota imieniem Goose ucieszą się z fragmentów, w których występuje zarówno żywy zwierzak, jak i jego włochata atrapa. Okazuje się też, że na planie "Kapitan Marvel" panowała niezwykle taneczna atmosfera.

Iron Man 2
Iron Man 2
Przeczytaj także Porno Avengers - który członek grupy króluje w wyszukiwarce serwisu Pornhub?

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD?

Na razie nie wiadomo, kiedy domowa wersja "Kapitan Marvel" trafi na sklepowe półki w Polsce. Światowa premiera filmu odbędzie się 11 czerwca 2019 roku. Kilkanaście dni wcześniej, bo 28 maja hit Marvel Studios będzie można kupić w wersji cyfrowej. Na horyzoncie jest już "Avengers: Endgame" na DVD i Blu-ray. Nie podano jednak żadnych szczegółów dotyczących sklepowej premiery 4. części "Avengers".

Zobacz też: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?

Tagi: Duperele Brie Larson Captain Marvel Samuel L. Jackson Marvel