Zespół aktora ze „Stranger Things” podpisał umowę z wytwórnią muzyczną

Kamil Kacperski
20.11.2017 13:23
Zespół aktora ze „Stranger Things” podpisał umowę z wytwórnią muzyczną Fot. kadr z wideo

Finn Wolfhard będzie miał ręce pełne roboty, bo w przyszłym roku oprócz zdjęć do trzeciego sezonu serialu Netflixa, będzie również nagrywał również debiutancką EP-kę swojego zespołu Calpurnia.

Aktor znany z roli Mike’a Wheelera z „Stranger Things” oraz Richie’go Toziera z „To” będzie miał teraz okazję zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności muzyczne. Jego zespół, Calpurnia właśnie podpisał kontrakt z kanadyjską wytwórnią muzyczną Royal Mountain Records. Zapowiedzieli również, że w 2018 roku ukaże się pierwsza EP-ka Calpurni.  

Oprócz niego w zespole występować będzie znany z zespołu Twin Peaks (zbieżność nazw przypadkowa) gitarzysta/wokalista Caiden Lake James. Finn Wolfhard w oficjalnym ogłoszeniu prasowym przyznał, że jest bardzo podekscytowany, że będzie mógł współpracować ze swoim ulubionym gitarzystą:

To świetne uczucie, że mamy tak dobrą ekipą w Royal Mountain Records. Kocham ich wszystkich. Jestem niesamowicie podekscytowany, że nagramy naszą EP-kę z Caidenem Lake’iem Jamesem. Nie tylko jest w jednym z moich ulubionych zespołów na świecie, ale jest też najprzyjemniejszym człowiekiem na świecie. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomogli nam w tym osiągnięciu, to wiele dla mnie znaczy.

A jak brzmi zespół Wolfharda? Przekonajcie się sami:

Aktor ze „Stranger Things” daje radę również jako solowy wykonawca – sprawdźcie jak brzmi jego wersja Maca DeMarco:

Wolfhard ma też słaby punkt dla absolutnej legendy grunge’u, którą niewątpliwie jest Nirvana. Kilka miesięcy temu podzielił się krótkim wideo, w którym gra „Lithium” z repertuaru zespołu Kurta Cobaina:

Czekacie na debiut Calpurni? Sprawdźcie jak poradzili sobie z hitami Guns 'N' Roses oraz New Order. Jak tylko dowiemy się o EP-ce czegoś więcej, to damy wam znać!

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.