Zielona Latarnia pojawia się w parodii zwiastuna „Ligi Sprawiedliwości”

Kamil Kacperski
16.10.2017 14:40
Zielona Latarnia pojawia się w parodii zwiastuna „Ligi Sprawiedliwości” Fot. kadr z wideo

Dowiadujemy się również jakie inne pseudonimy ma przeciwnik bohaterów, czyli Steppenwolf, a także na jaką przykrą przypadłość cierpi Flash.

SpearArt Entertainment udostępniło 15 października 2017 roku animowaną parodię „Ligi Sprawiedliwości”. Twórcy na warsztat wzięli zwiastun filmu DC, który ukazał się na San Diego Comic Con 2017, a oprócz śmieszkowania ze scen zamieszczonych w trailerze, dodali także coś od siebie.

To owe coś jest zielone, a fani superbohaterów z domu Batmana i Supermana błagali wręcz o to, by znalazło się w „Lidze Sprawiedliwych”. Chodzi oczywiście o Zieloną Latarnię, który w komiksach i większości seriali animowanych bya jednym z założycieli Ligi. Latarnia w filmiku ucina sobie z Alfredem krótką pogawędkę na temat sztuki lądowania:

Inne ciekawe fragmenty należą do Batmana, który wyjawia, że jego największym strachem są wybuchające pingwiny, a nie jak się mogło wydawać nietoperze. Dowiadujemy się również, że imię przeciwnika Ligi, czyli Steppenwolfa, jest bardzo plastyczne i można je zmieniać w zależności od tego co w danym momencie przedstawiciel Darkseida robi.

Na uznanie należy również dbałość o detale twórców, którzy postarali się żeby gdzieś w tle poukrywane były jakieś smaczki. I tak na przykład, gdy widzimy po raz pierwszy Aquamana pod wodą, za nim podążają znani z „Małej Syrenki” Florek i Sebastian. Niestety rybka i krab nie pojawiają się już więcej w zwiastunie. Jest za to Flash, który jest uzależniony od popychania ludzi w najmniej oczekiwanych momentach. Jego ofiarami w zwiastunie stają się Batman i komisarz Gordon.

Polecamy również inną twórczość grupy SpearArt Entertainment. Studio sparodiowało również „Thora: Ragnarok” czy „X-Menów: Apokalipsę”. Natomiast odpowiedź na pytanie czy w „Lidze Sprawiedliwości” pojawi się Zielona Latarnia, otrzymamy 17 listopada 2017 roku, kiedy to film ukaże się w kinach.     

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.