Zjawy i mary w zwiastunie „Pogromców duchów”

Robert Skowronski
04.03.2016 12:15
Zjawy i mary w zwiastunie „Pogromców duchów” Fot. kadr z wideo

Rzygające ektoplazmą upiory wróciły, by nawiedzić Nowy Jork. Są jednak osoby, które mogą je powstrzymać. Zobaczcie zwiastun filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”.

Reboot znanej komedii z m.in. Danem Aykroydem, Billem Murrayem i Haroldem Ramisem trafi na nasze ekrany 15 lipca 2016 roku. Tym razem z ezoterycznymi istotami zetrą się panie. Doktorów parapsychologii, których znaliśmy z oryginału z 1984 roku, wyręczą Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon. Za dzieło odpowiedzialny jest Paul Feig, który nakręcił już takie filmy, jak: „Druhny” i „Gorący towar” z Sandrą Bullock.

Fabuła nie będzie szczególnie odbiegać od tego co mieliśmy już okazję zobaczyć w latach 80. Pogromczynie staną w szranki z duchami zmarłych kryminalistów z różnych epok. Pierwsi pielgrzymi, nieżyjący marynarze, zastrzeleni żołnierze wojny secesyjnej i gangsterzy z ery prohibicji. Wspomoże je zza biurka Chris Hemsworth, który wciela się w sekretarkę pań.

Twórcy nie zapomnieli o odwołaniu się do oryginału, dlatego na ekranie pojawi się też część starej obsady, w tym Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Sigourney Weaver. Zobaczcie, jak wygląda film „Ghostbusters. Pogromcy duchów” w pierwszym zwiastunie udostępnionym przez wytwórnię Sony Pictures Entertainment:

Paul Feig, reżyser, wyjawił dlaczego zdecydował się na stworzenie rebootu zamiast prawowitej kontynuacji filmowej serii, która zakończyła się na drugiej części z 1989 roku:

Mam zbyt dużo szacunku do oryginalnych „Pogromców Duchów”, by podjąć się stworzenia sequela, więc zacznę historię od nowa.

Część stworów z jakimi powalczą pogromczynie poznaliśmy w trailerze. To jednak nie wszystko. Podczas targów Toy Fair zostały zaprezentowane oficjalne figurki z filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”, a wśród nich kilku przeciwników bohaterek:

Wiemy także, że na ekranie zostanie przedstawiona scena metalowego koncertu, do której twórcy szukali wcześniej statystów.

Jak Wam się podoba zwiastun „Ghostbusters. Pogromców duchów”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.