"Złe miejsce": zwiastun horroru od producentów "Piły". Kiedy premiera?

25.09.2019 14:57
"Złe miejsce": zwiastun horroru od producentów "Piły". Kiedy premiera? Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Złe miejsce"/ CMG

W sieci ukazał się zwiastun promujący film "Złe miejsce". To idealny horror na tegoroczne Halloween!

Tegoroczne Halloween zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem producenci "Piły" uraczyli nas zwiastunem horroru "Złe miejsce". O czym opowie film i kiedy ukaże się w kinach?

"Złe miejsce" - zwiastun horroru

Zwiastun horroru "Złe miejsce" prezentuje się następująco:

"Złe miejsce" - fabuła

"Złe miejsce" to najnowszy horror producentów "Piły", w reżyserii Franka Sabatelli. Przedstawia on historię Stana i Dommera - wieloletnich kumpli, którzy nie mają w życiu lekko. Pierwszy wychowywany jest przez surowego (i nierzadko agresywnego) dziadka. Ponadto jest nieszczęśliwie zakochany. Drugi zaś pada ofiarą dręczycieli. Najgorsze ma jednak dopiero nadejść. W starej szopie na posesji Stana zagnieżdża się mroczna istota, która następnie morduje jego dziadka. Chłopak wpada wówczas na iście szatański pomysł. Wraz z przyjacielem postanawiają wykorzystać tajemniczą istotę do własnych celów. A mianowicie zemsty na swoich wrogach. Czy człowiek może się okazać gorszy niż potwory rodem z najgorszych koszmarów? 

Przeczytaj także

"Złe miejsce" - obsada i premiera

W obsadzie filmu "Złe miejsce" znaleźli się między innymi Jay Jay Warren, Cody Kostro, Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan. Horror zawita na ekranach polskich kin już 25 października 2019 roku.

Zobacz też: Horrory 2020 - jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.