18.01.2018 10:45

Złem w zło, czyli zwiastun animowanego filmu „Suicide Squad: Hell to Pay”

W sieci ukazał się zwiastun kolejnej animacji WArner Bros. opartej na komiksach DC. Tym razem zobaczymy w akcji sławetny Suicide Squad. Film pełen przemocy przeznaczony będzie dla dorosłych widzów. 

Złem w zło, czyli zwiastun animowanego filmu „Suicide Squad: Hell to Pay”
foto: kadr z filmu Suicide Squad: Hell to Pay

Suicide Squad to bardzo wdzięczny temat. Czy może być coś lepszego od wątpliwych moralnie postaci, które służą stronie dobra i stają twarzą w twarz z jeszcze większymi złoczyńcami? Nic dziwnego, że wytwórnia Warner Bros. postanowiła stworzyć film o grupie antybohaterów znanej jako „Suicide Squad”. Niestety produkcja Davida Ayera z 2016 roku, mimo naprawdę zjawiskowego zwiastuna z muzyką grupy Queen nie przypadła widzom do gustu. Szansę na naprawienie wizerunku grupy udającej się na samobójczą misję ma pełnometrażowy film animowany „Suicide Squad: Hell to Pay”. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

„Suicide Squad: Hell to Pay” - o czym jest?

Fani animacji od Warner Bros. ostatni raz mogli zobaczyć Suicide Squad w akcji w produkcji z 2014 roku zatytułowanej „Batman: Assault On Arkham”. Grupa na rozkaz Amandy Waller miała włamać się do zakładu Arkham. Batman pokrzyżował jednak plany szefowej tajnej organizacji. Czy w nowym filmie również pojawi się Mroczny Rycerz? Trudno powiedzieć, być może w występie gościnnym, bo tym razem fabuła skupia się głównie na członkach Suicide Squad. Do grupy należą znani z filmu Ayersa Harley Quinn i Deathshot oraz Captain Boomerang. Pomagają im znani z kart komiksów Killer Frost, Bronze Tiger i Copperhead. Odpokutowujący swoje grzechy złoczyńcy, mają udać się na samobójczą misję przeciwko tajemniczemu przeciwnikowi, który jest jednym z najbrutalniejszych wojowników w historii świata. Oczywiście na ich drodze staną pomocnicy antagonisty wśród których znajdzie się wiele czarnych charakterów z komiksów DC. 

„Suicide Squad: Hell to Pay” - kiedy premiera?

Nowa produkcja Warner Bros. pojawi się na rynku wiosną 2018 roku. Na razie nie podano dokładnej daty, ale wiadomo, że ukaże się na DVD i Blu-Ray. W filmie wystąpi wielu aktorów dubbingowych, ale w roli Deathshota usłyszymy Christiana Slatera, a Harley Quinn głosu użyczyła Tara Strong. „Suicide Squad: Hell to Pay” przeznaczony jest dla widzów dorosłych ze względu na liczne sceny przemocy i wątki seksualne. To kolejna animowana produkcja Warnera, która pojawi się w najbliższym czasie. Na początku 2018 roku wyszła adaptacja komiksu o steampunkowym Mrocznym Rycerzu, zatytułowana „Batman: Gotham by Gaslight”. Chociaż aktorskie filmy DC nie radzą sobie tak dobrze, jak produkcje Marvela, wytwórnia Braci Warner lepiej sprawdza się w animacjach. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Suicide Squad Zwiastuny Batman DC Comics