Złote Maliny 2019: kiedy i gdzie obejrzeć transmisję live ZA DARMO?

Karolina Woźniak
22.01.2019 10:57
Złote Maliny |undefined Fot. RENE MACURA/East News

Już po raz 39. organizacja Golden Raspberry Award Foundation ogłosiła kandydatów, którzy mają szansę zdobyć słynną antynagrodę. Gdzie i kiedy obejrzymy transmisję live z gali rozdania Złotych Malin?

Już dzisiaj, 22 stycznia 2019 roku, poznamy nominacje do Oscarów. Po godzinie 14 rozpocznie się transmisja, dzięki której dowiemy się, kto powalczy o statuetkę przyznawaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Zanim to jednak nastąpi, przedstawiamy Wam kandydatów do nagrody Złotej Maliny. Gala rozdania nagród dla najgorszych filmów i aktorów odbywa się każdego roku, 24 godziny przed przyznawaniem Oscarów.

Kiedy odbędą się Złote Maliny 2019?

Walka będzie zacięta, bowiem aż trzy filmy zdobyły po sześć nominacji. Wśród nich znajdziemy takie produkcje jak: "Gotti", "Holmes and Watson" oraz "Rozpruci na śmierć". Niestety statuetka warta ok. 5 dolarów może trafić tylko do jednego zwycięzcy w każdej kategorii. Ceremonia wręczenia najbardziej niepożądanych nagród odbędzie się 23 lutego 2019 roku w Los Angeles.

Gdzie obejrzeć Złote Maliny 2019 za darmo?

Gdzie obejrzymy Złote Maliny 2019? W tym momencie nie wiemy jeszcze, gdzie odbędzie się transmisja na żywo. W zeszłym roku streaming online był dostępny dla wszystkich na YouTubie. Ceremonia wręczenia nagród dla najgorszych produkcji pierwszy raz odbyła się w 1981 roku i została wymyślona przez krytyka filmowego Johna Wilsona rok wcześniej.

Złote Maliny przyznawane są w wielu kategoriach. O antynagrodę powalczy nie tylko najgorszy film i najgorszy aktor czy aktorka, ale również najgorsza aktorka drugoplanowa i najgorszy aktor drugoplanowy, najgorsze ekranowe dopasowanie, najgorszy remake, sequel lub prequel, najgorszy reżyser i najgorszy scenariusz. Widzimy zatem, że kategorii jest całkiem sporo.

W poprzednim roku do nagrody został nominowany obecny prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. W tym roku głowa państwa również powalczy o statuetkę. Trump może zdobyć Malinę za rolę samego siebie w filmie "Death of a Nation" oraz "Fahrenheit 9/11".

Jesteście ciekawi, kto wygra najwięcej Złotych Malin?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.