Złóż życzenia na walentynki jak Deadpool!

Sergiusz Kurczuk
14.02.2018 18:57
Złóż życzenia na walentynki jak Deadpool! Fot. kadr z filmu Deadpool

Walentynki nie muszą być przesłodzone. Wystarczy zdać się na pomoc mistrza Deadpoola. 

14 lutego - dzień, który wielu denerwuje. Nie tylko z powodu atmosfery skomercjalizowanego święta, wszechobecnych baloników w kształcie serduszek i promocji dla zakochanych. Wyprowadzić z równowagi potrafią także pary, które piją sobie z dzióbków. Aż chce się rzygać tęczą. Jeśli tak czujecie się w Dzień Zakochanych, nie jesteście jedyni. Możecie przybić piątkę z samym Deadpoolem. Kiedy już to zrobicie i jednak zechcecie wysłać ukochanej osobie walentynkę, to wygadany najemnik spieszy Wam z pomocą.

Walentynki z Deadpoolem

Zamiast serduszek, kwiatuszków i różowych kartek, można pójść na przekór i wyznać miłość w iście deadpoolowskim stylu. Na oficjalnym Instagramie filmu o szalonym antybohaterze, z okazji walentynek 2018, pojawiły się wzory kartek z postaciami z filmu. 

Orprócz głównego bohatera pojawia się Dopinger, który w pierwszej części miał problemy sercowe oraz Blind Al. Ale to nie koniec! Jest też zupełnie nowa postać, która zadebiutuje dopiero w sequelu, chociaż w zwiastunach również się pojawia. Mowa o Domino. Każda kartka opatrzona jest specjalną wiadomością, która odzwierciedla postać, która swoją facjatą ozdabia walentynkę. Naszą faworytką jest oczywiście Blind Al.

Walentynki z Marvelem

Jeśli jesteście zbyt grzeczni na absurdalny i prowokacyjny humor Deadpoola, ale nadal kochacie komiksy Marvela, znajdzie się również coś dla Was! Oficjalne konto Marvela również przygotowało walentynkowe grafiki. Jej bohaterami są Ghost Rider, Scarlet Witch, Groot oraz Iron Man. Pomysłowe obrazki są odpowiednio zilustrowane i trafią prosto do serca każdego miłośnika komiksów. 

Można hejtować walentynki, ale nawet najwięksi przeciwnicy tego święta muszą przyznać, że propozycje kartek od twórców „Deadpoola 2" i Marvel Comics robią wrażenie i są zabawnym akcentem związanym z tym ważnym dla wielu osób dniem. A jeśli nie lubicie komiksów, zawsze możecie sprawdzić nasze kartki walentynkowe!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.