16.02.2017 10:32

Zmarła 14-latka, bo odtwarzała sceny seksu z „50 twarzy Greya”

Historia ma tragiczny finał, ale kulisy zahaczają o absurd...

Zmarła 14-latka, bo odtwarzała sceny seksu z „50 twarzy Greya”
foto: kadr z filmu

Do wszystkiego doszło na Filipinach, kiedy para nastolatków postanowiła odtworzyć sceny seksu z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Niestety to co w założeniach miało być erotyczną zabawą, stało się przyczynkiem do tragedii, gdyż zmarła 14-letnia dziewczyna.

Z zeznań jej chłopaka wynika, że skrępował jej ręce i nogi przy użyciu gumek recepturek, a z racji braku paska do biczowania ciała nastolatki para postanowiła wykorzystać ogon płaszczki. U wielu gatunków jest on zakończony kolcem jadowym, często z haczykami. To właśnie w wyniku głębokich ran zadanych tym nietypowym gadżetem erotycznym dziewczyna zmarła z powodu wykrwawienia. 

Jej partner jest w szoku i poddano go opiece psychologów. Lekarze na Filipinach apelują, aby nie próbować stosować rozwiązań BDSM zaczerpniętych z filmów na podstawie powieści E.L. James. Eksperci zwracają się także do rodziców, aby ci zwracali uwagę na to co oglądają ich pociechy.

Z ogórkiem na Greya

Inna nietypowa sytuacja, choć tym razem z happy endem, miała miejsce w kinie Hayden Orpheum Picture Palace w Sydney. Pracownicy po seansie „Ciemniejszej strony Greya” w jednej z sal znaleźli dorodnego ogórka. Co on tam robił? Dodajcie dwa do dwóch i już możecie mieć zbereźną wizję tego, dlaczego ktoś wybrał zielone warzywo zamiast prażonej kukurydzy.

Sprawę skomentował zastępca dyrektora kina, Alex Temesvári, który sam nie mógł uwierzyć w dokonane przez niego odkrycie:

"

Ogórek faktycznie został znaleziony po nocnym pokazie „Ciemniejszej strony Greya”. W przeciwnym razie przypisałbym sobie autorstwo tego promocyjnego chwytu. Obawiam się jednak, że nie jesteśmy aż tak pomysłowi. "

Niektórzy to mają fantazję.

My polecamy Wam sprawdzić nasze zestawienie 10 filmów z seksem w tle, które są ostrzejsze od serii o Greyu, a także rozwiązanie quizu z przymrużeniem oka o „Pięćdziesięciu twarzach Greya”. Możecie również sprawdzić wersję erotycznego filmu w wersji z Gandalfem, Jokerem i Harley Quinn oraz Ferdkiem Kiepskim.

Tagi: 50 twarzy Greya